Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54040388・Murgašova 5049/1, 81104 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2021
Obrat 2025
468 tis. €
−9,8 %Zisk 2025
38 tis. €
+7 686 %Aktíva
199 tis. €
−12 %Vlastný kapitál
36 tis. €
+1 641 %Zadlženosť
82,0 %
−19 ppHrubá marža
34,5 %
+14 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
8,2 %
+8,1 ppZisk / výnosy
ROA
19,2 %
+19 ppRentabilita aktív
ROE
106,5 %
+128 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,29
+50 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
45 tis. €
+948 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
15,7 %
−73 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
16 tis. €
+225 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
54,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 126 tis. € | 567 tis. € | 503 tis. € | 467 tis. € |
| Pridaná hodnota | 29 tis. € | 95 tis. € | 103 tis. € | 161 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 126 tis. € | 567 tis. € | 519 tis. € | 468 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 6 402 € | −15 tis. € | 492 € | 38 tis. € |
| Daň z príjmov | 4 061 € | 712 € | 3 840 € | 7 110 € |
| Položka | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 43 tis. € | 247 tis. € | 226 tis. € | 199 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 188 tis. € | 148 tis. € | 129 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 152 tis. € | 124 tis. € | 116 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 37 tis. € | 25 tis. € | 13 tis. € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 43 tis. € | 59 tis. € | 78 tis. € | 71 tis. € |
| Zásoby | 1 518 € | 2 074 € | 7 654 € | 2 818 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 26 tis. € | 24 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 21 tis. € | 35 tis. € | 23 tis. € | 28 tis. € |
| Finančné účty | 21 tis. € | 22 tis. € | 22 tis. € | 16 tis. € |
| Položka | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 43 tis. € | 247 tis. € | 226 tis. € | 199 tis. € |
| Vlastné imanie | 11 tis. € | −2 827 € | −2 334 € | 36 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 6 654 € | −8 326 € | −7 834 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 6 402 € | −15 tis. € | 492 € | 38 tis. € |
| Záväzky | 32 tis. € | 250 tis. € | 229 tis. € | 163 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 € | 101 tis. € | 91 tis. € | 70 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 32 tis. € | 96 tis. € | 91 tis. € | 55 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 43 tis. € | 36 tis. € | 28 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 53 € | 0 € | 777 € | 300 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Holubyho 46/7, 03601 Martin, Slovenská republika
Adresa Holubyho 46/7, 03601 Martin, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Lastland, s. r. o.
Murgašova 5049/1, 81104 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.