Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

SummitView Group s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 54055598Ulica parková 2296/3, 98401 LučenecZaložené 2021

Obrat 2024

41 tis. €

−17 %
IČO
54055598
DIČ
2121559132
IČ DPH
SK2121559132, podľa §4, registrácia od nedeľa 1. januára 2023
Sídlo
SummitView Group s.r.o.Ulica parková 2296/3 98401 Lučenec
Dátum vzniku
štvrtok 9. septembra 2021
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Banská Bystrica, Sro/42018/S

Zisk 2024

−9 079 €

−185 %

Aktíva

64 tis. €

−26 %

Vlastný kapitál

33 tis. €

−22 %

Zadlženosť

48,8 %

−3,1 pp

Hrubá marža

40,9 %

−19 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−185 %
11 tis. €16 tis. €11 tis. €−9 079 €2021202220232024

Tržby

−23 %
15 tis. €19 tis. €49 tis. €38 tis. €2021202220232024

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-22,2 %

−44 pp

Zisk / výnosy

ROA

-14,2 %

−26 pp

Rentabilita aktív

ROE

-27,7 %

−53 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,31

−31 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−8 739 €

−169 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-3,9 %

−20 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−21 tis. €

−70 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

37,2 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

15 tis. €202119 tis. €202249 tis. €202341 tis. €2024

Výkaz ziskov a strát

Položka2021202220232024
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru15 tis. €19 tis. €49 tis. €38 tis. €
Pridaná hodnota12 tis. €18 tis. €29 tis. €15 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti15 tis. €19 tis. €49 tis. €41 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení11 tis. €16 tis. €11 tis. €−9 079 €
Daň z príjmov1 864 €2 763 €2 017 €340 €

Aktíva

  • Neobežný majetok54 tis. €
  • Obežný majetok9 769 €

Pasíva

  • Vlastné imanie33 tis. €
  • Záväzky31 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2021202220232024
Majetok celkom17 tis. €70 tis. €87 tis. €64 tis. €
Neobežný majetok5 000 €5 000 €77 tis. €54 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok5 000 €5 000 €77 tis. €54 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok12 tis. €65 tis. €10 tis. €9 769 €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky141 €289 €3 609 €3 310 €
Finančné účty12 tis. €65 tis. €6 814 €6 459 €

Pasíva

Položka2021202220232024
Spolu vlastné imanie a záväzky17 tis. €70 tis. €87 tis. €64 tis. €
Vlastné imanie16 tis. €31 tis. €42 tis. €33 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov0 €11 tis. €26 tis. €36 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení11 tis. €16 tis. €11 tis. €−9 079 €
Záväzky1 864 €39 tis. €45 tis. €31 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €22 tis. €135 €
Krátkodobé záväzky1 864 €39 tis. €23 tis. €31 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

1 864 €2 763 €2 017 €340 €2021202220232024
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobieQ425Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie2 444,6 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

10 registrovaných činností

  • Administratívne službyPlatné od štvrtok 9. septembra 2021
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od štvrtok 9. septembra 2021
  • Čistiace a upratovacie službyPlatné od štvrtok 9. septembra 2021
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od štvrtok 9. septembra 2021
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovPlatné od štvrtok 9. septembra 2021
  • Prenájom hnuteľných vecíPlatné od štvrtok 9. septembra 2021
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomPlatné od štvrtok 9. septembra 2021
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyPlatné od štvrtok 9. septembra 2021
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyPlatné od štvrtok 9. septembra 2021
  • Vedenie účtovníctvaPlatné od štvrtok 9. septembra 2021

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 2
  • Konateľod streda 15. novembra 2023

    Adresa Ulica Parková 2296/3, 98401 Lučenec, Slovenská republika

  • Konateľod štvrtok 9. septembra 2021

    Adresa Ulica parková 2296/3, 98401 Lučenec, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 9. septembra 2021

    Adresa Ulica parková 2296/3, 98401 Lučenec, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Banská Bystrica
Číslo zápisu
Sro/42018/S
Hlavná činnosť
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
SummitView Group s.r.o.

Sídlo spoločnosti

SummitView Group s.r.o.

Ulica parková 2296/3, 98401 Lučenec

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.