Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

R-STAV EU s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 54058139Gagarinova 2490, 95501 TopoľčanyZaložené 2021

Obrat 2025

72 tis. €

+3,4 %
IČO
54058139
DIČ
2121577073
IČ DPH
SK2121577073, podľa §4, registrácia od nedeľa 1. októbra 2023
Sídlo
R-STAV EU s.r.o.Gagarinova 2490 95501 Topoľčany
Dátum vzniku
štvrtok 30. septembra 2021
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Nitra, Sro/55474/N

Zisk 2025

2 619 €

+115 %

Aktíva

37 tis. €

−27 %

Vlastný kapitál

−7 920 €

+25 %

Zadlženosť

121,1 %

+0,6 pp

Hrubá marža

46,4 %

+27 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+115 %
185 €269 €1 042 €−17 tis. €2 619 €20212022202320242025

Tržby

+3,6 %
500 €5 651 €89 tis. €69 tis. €72 tis. €20212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

3,6 %

+28 pp

Zisk / výnosy

ROA

7,0 %

+40 pp

Rentabilita aktív

ROE

-33,1 %

−195 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,36

+25 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

3 579 €

+122 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

26,8 %

+33 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

5 356 €

+184 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

246,3 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

500 €20215 651 €202289 tis. €202370 tis. €202472 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru5 651 €89 tis. €69 tis. €72 tis. €
Pridaná hodnota1 736 €17 tis. €13 tis. €33 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti5 651 €89 tis. €70 tis. €72 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení269 €1 042 €−17 tis. €2 619 €
Daň z príjmov47 €1 679 €960 €960 €
Daň z príjmov splatná47 €1 679 €960 €960 €

Aktíva

  • Neobežný majetok17 tis. €
  • Obežný majetok20 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Pasíva

  • Vlastné imanie−7 920 €
  • Záväzky45 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom6 572 €44 tis. €51 tis. €37 tis. €
Neobežný majetok0 €31 tis. €28 tis. €17 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok0 €31 tis. €28 tis. €17 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok6 572 €13 tis. €23 tis. €20 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky2 850 €9 070 €4 111 €10 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty3 722 €4 111 €19 tis. €9 560 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky6 572 €44 tis. €51 tis. €37 tis. €
Vlastné imanie5 454 €6 496 €−11 tis. €−7 920 €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
Fondy a iné zložky vlastného imania0 €0 €0 €0 €
HV minulých rokov185 €454 €1 495 €−16 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení269 €1 042 €−17 tis. €2 619 €
Záväzky1 118 €38 tis. €62 tis. €45 tis. €
Dlhodobé záväzky815 €14 tis. €11 tis. €3 976 €
Krátkodobé záväzky303 €24 tis. €21 tis. €15 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €27 tis. €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €30 tis. €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

33 €47 €1 679 €960 €960 €20212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie452,16 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

13 registrovaných činností

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od štvrtok 30. septembra 2021
  • Finančný lízingPlatné od štvrtok 30. septembra 2021
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od štvrtok 30. septembra 2021
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od štvrtok 30. septembra 2021
  • Prenájom hnuteľných vecíPlatné od štvrtok 30. septembra 2021
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomPlatné od štvrtok 30. septembra 2021
  • Prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od štvrtok 30. septembra 2021
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyPlatné od štvrtok 30. septembra 2021
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyPlatné od štvrtok 30. septembra 2021
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaPlatné od štvrtok 30. septembra 2021

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod štvrtok 30. septembra 2021

    Adresa M.Benku 4661/35, 95501 Topoľčany, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 30. septembra 2021

    Adresa M.Benku 4661/35, 95501 Topoľčany, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Nitra
Číslo zápisu
Sro/55474/N
Hlavná činnosť
Výstavba obytných a neobytných budov
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
R-STAV EU s.r.o.

Sídlo spoločnosti

R-STAV EU s.r.o.

Gagarinova 2490, 95501 Topoľčany

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.