Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Systal Technology Solutions s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 54060605Laurinská 18, 81101 Bratislava - mestská časť Staré MestoZaložené 2021

Obrat 2025

12,76 mil. €

+10 %
IČO
54060605
DIČ
2121558945
IČ DPH
SK2121558945, podľa §4, registrácia od pondelok 8. novembra 2021
Sídlo
Systal Technology Solutions s.r.o.Laurinská 18 81101 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Dátum vzniku
piatok 3. septembra 2021
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/154923/B

Zisk 2025

519 tis. €

+37 %

Aktíva

4,33 mil. €

+72 %

Vlastný kapitál

1,02 mil. €

+104 %

Zadlženosť

76,5 %

−3,6 pp

Hrubá marža

87,1 %

+1,5 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+37 %
−1,81 mil. €−13 tis. €465 tis. €378 tis. €519 tis. €20212022202320242025

Tržby

+10 %
0 €8,29 mil. €9,59 mil. €11,55 mil. €12,76 mil. €20212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

4,1 %

+0,8 pp

Zisk / výnosy

ROA

12,0 %

−3,1 pp

Rentabilita aktív

ROE

50,9 %

−25 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,12

−28 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

705 tis. €

+17 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

26,5 %

−11 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

336 tis. €

−60 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

15,4 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

0 €20218,56 mil. €20229,59 mil. €202311,55 mil. €202412,76 mil. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru8,29 mil. €9,59 mil. €11,55 mil. €12,76 mil. €
Pridaná hodnota7,69 mil. €8,62 mil. €9,89 mil. €11,11 mil. €
Výnosy z hospodárskej činnosti8,56 mil. €9,59 mil. €11,55 mil. €12,76 mil. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−13 tis. €465 tis. €378 tis. €519 tis. €
Daň z príjmov109 tis. €55 tis. €224 tis. €186 tis. €
Daň z príjmov splatná109 tis. €144 tis. €204 tis. €180 tis. €

Aktíva

  • Neobežný majetok101 tis. €
  • Obežný majetok3,22 mil. €
  • Časové rozlíšenie1,01 mil. €

Pasíva

  • Vlastné imanie1,02 mil. €
  • Záväzky3,31 mil. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom3,69 mil. €2,01 mil. €2,51 mil. €4,33 mil. €
Neobežný majetok210 tis. €160 tis. €118 tis. €101 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok210 tis. €160 tis. €118 tis. €101 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok3,45 mil. €1,8 mil. €2,38 mil. €3,22 mil. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €89 tis. €69 tis. €62 tis. €
Krátkodobé pohľadávky3,36 mil. €1,7 mil. €2,27 mil. €3,15 mil. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty89 tis. €19 tis. €37 tis. €1 598 €
Časové rozlíšenie35 tis. €44 tis. €15 tis. €1,01 mil. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky3,69 mil. €2,01 mil. €2,51 mil. €4,33 mil. €
Vlastné imanie−8 899 €122 tis. €500 tis. €1,02 mil. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
Fondy a iné zložky vlastného imania0 €0 €500 €500 €
HV minulých rokov−405 €−556 tis. €−92 tis. €286 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−13 tis. €465 tis. €378 tis. €519 tis. €
Záväzky3,7 mil. €1,89 mil. €2,01 mil. €3,31 mil. €
Dlhodobé záväzky17 tis. €29 tis. €36 tis. €29 tis. €
Krátkodobé záväzky3,15 mil. €1,17 mil. €1,53 mil. €2,88 mil. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy538 tis. €690 tis. €439 tis. €396 tis. €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €109 tis. €55 tis. €224 tis. €186 tis. €20212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie179 567,82 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

5 registrovaných činností

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod).Platné od piatok 15. októbra 2021
  • počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovPlatné od piatok 15. októbra 2021
  • reklamné a marketingové službyPlatné od piatok 15. októbra 2021
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyPlatné od piatok 15. októbra 2021
  • prenájom nehnuteľností bez poskytovania iných ako základných služieb spojených s prenájmomPlatné od piatok 3. septembra 2021

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 4
  • Konateľod štvrtok 9. apríla 2026

    Adresa Lyoncross 8, FK4 1UG Dennyloanhead, Bonnybridge, Spojené kráľovstvo Veľkej Británie a Severného Írska

  • Konateľod pondelok 4. októbra 2021

    Adresa Allan Glen Gardens, Bishopsbriggs 29, G64 3BG Glasgow, Lanarkshire, Spojené kráľovstvo Veľkej Británie a Severného Írska

  • Konateľpondelok 8. augusta 2022 – streda 24. júna 2026

    Adresa Priory Road 59, TW93DQ Richmond, Spojené kráľovstvo Veľkej Británie a Severného Írska

  • Konateľpiatok 3. septembra 2021 – utorok 20. septembra 2022

    Adresa Derbeth Manor 26, AB15 8TZ Kingswells, Aberdeen, Škótsko, Spojené kráľovstvo Veľkej Británie a Severného Írska

Prepojené osoby

2 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 3. septembra 2021

    Adresa Rowan House, Robroyston Oval 1, G33 1AP Glasgow, Spojené kráľovstvo Veľkej Británie a Severného Írska

    Podiel75 %Vklad3 750 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 3. septembra 2021

    Adresa Rowan House 1, Robroyston Oval 1, G33 1A Glasgow, Spojené kráľovstvo Veľkej Británie a Severného Írska

    Podiel25 %Vklad1 250 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/154923/B
Hlavná činnosť
Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Sektor (ESA 2010)
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
Systal Technology Solutions s.r.o.

Sídlo spoločnosti

Systal Technology Solutions s.r.o.

Laurinská 18, 81101 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.