Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54067553・Studená 1, 900 42 Dunajská Lužná・Založené 2021
Obrat 2025
611 tis. €
+29 %Zisk 2025
1 954 €
+129 %Aktíva
118 tis. €
+61 %Vlastný kapitál
12 tis. €
+171 %Zadlženosť
89,4 %
−33 ppHrubá marža
9,8 %
−0,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,3 %
+1,8 ppZisk / výnosy
ROA
1,7 %
+11 ppRentabilita aktív
ROE
16,5 %
−24 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,96
+37 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 794 €
+218 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
66,3 %
+106 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−4 185 €
+84 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
59,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 149 tis. € | 422 tis. € | 473 tis. € | 611 tis. € |
| Pridaná hodnota | −13 tis. € | 39 tis. € | 48 tis. € | 60 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 149 tis. € | 422 tis. € | 474 tis. € | 611 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −18 tis. € | 4 869 € | −6 811 € | 1 954 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 313 € | 1 920 € | 3 840 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 313 € | 1 920 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 74 tis. € | 89 tis. € | 73 tis. € | 118 tis. € |
| Neobežný majetok | 11 tis. € | 8 867 € | 10 tis. € | 7 597 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 11 tis. € | 8 867 € | 10 tis. € | 7 597 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 62 tis. € | 79 tis. € | 62 tis. € | 100 tis. € |
| Zásoby | 25 tis. € | 33 tis. € | 29 tis. € | 41 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 6 522 € | 22 tis. € | 27 tis. € | 45 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 31 tis. € | 24 tis. € | 6 255 € | 14 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 621 € | 440 € | 1 134 € | 10 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 74 tis. € | 89 tis. € | 73 tis. € | 118 tis. € |
| Vlastné imanie | −15 tis. € | −9 846 € | −17 tis. € | 12 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | −1 685 € | −20 tis. € | −15 tis. € | 4 369 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −18 tis. € | 4 869 € | −6 811 € | 1 954 € |
| Záväzky | 88 tis. € | 98 tis. € | 89 tis. € | 105 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 5 € | 75 € | 225 € | 340 € |
| Krátkodobé záväzky | 88 tis. € | 97 tis. € | 88 tis. € | 104 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 436 € | 1 137 € | 1 206 € | 977 € |
| Časové rozlíšenie | 400 € | 350 € | 390 € | 715 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Studená 2850/24, 90042 Dunajská Lužná, Slovenská republika
Adresa Studená 2850/24, 90042 Dunajská Lužná, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.