Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54072506・Štúrova 7, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto・Založené 2021
Obrat 2025
1,05 mil. €
−19 %Zisk 2025
59 tis. €
−66 %Aktíva
578 tis. €
−0,0 %Vlastný kapitál
381 tis. €
+18 %Zadlženosť
34,0 %
−10 ppHrubá marža
80,5 %
−4,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
5,7 %
−8,0 ppZisk / výnosy
ROA
10,3 %
−20 ppRentabilita aktív
ROE
15,6 %
−39 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,95
+30 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
76 tis. €
−66 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,5 %
+0,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
380 tis. €
+18 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
108,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 547 tis. € | 1,12 mil. € | 1,29 mil. € | 1,05 mil. € |
| Pridaná hodnota | 400 tis. € | 916 tis. € | 1,09 mil. € | 842 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 547 tis. € | 1,12 mil. € | 1,29 mil. € | 1,05 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 17 tis. € | 128 tis. € | 176 tis. € | 59 tis. € |
| Daň z príjmov | 2 909 € | 35 tis. € | 48 tis. € | 16 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 2 909 € | 35 tis. € | 48 tis. € | 16 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 184 tis. € | 395 tis. € | 578 tis. € | 578 tis. € |
| Neobežný majetok | 6 038 € | 4 535 € | 3 032 € | 1 625 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 6 038 € | 4 535 € | 3 032 € | 1 625 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 178 tis. € | 389 tis. € | 574 tis. € | 575 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 82 tis. € | 312 tis. € | 491 tis. € | 507 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 96 tis. € | 77 tis. € | 83 tis. € | 68 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 1 418 € | 1 128 € | 1 039 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 184 tis. € | 395 tis. € | 578 tis. € | 578 tis. € |
| Vlastné imanie | 17 tis. € | 145 tis. € | 322 tis. € | 381 tis. € |
| Základné imanie | 10 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −10 tis. € | 7 311 € | 135 tis. € | 312 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 17 tis. € | 128 tis. € | 176 tis. € | 59 tis. € |
| Záväzky | 163 tis. € | 244 tis. € | 256 tis. € | 197 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 562 € | 4 087 € | 3 781 € | 1 680 € |
| Krátkodobé záväzky | 161 tis. € | 239 tis. € | 252 tis. € | 195 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 3 520 € | 5 777 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Letná 172/44, 04420 Malá Ida, Slovenská republika
Adresa Zikova 2105/6, 62800 Brno, Líšeň, Česká republika
Adresa Letná 172/44, 04420 Malá Ida, Slovenská republika
Adresa Moravské náměstí, Veveří 754/13, 60200 Brno, Česká republika
Adresa K rybníku 80/5, 50002 Hradec Králové, Roudnička, Česká republika
Adresa Letná 172/44, 04420 Malá Ida, Slovenská republika
Adresa Moravské náměstí, Veveří 754/13, 60200 Brno, Česká republika
Zapísané v OR SR
Proveon Slovakia s.r.o.
Štúrova 7, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.