Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54077508・Veľká okružná 17, 01001 Žilina・Založené 2021
Obrat 2025
306 tis. €
−19 %Zisk 2025
37 tis. €
+30 %Aktíva
79 tis. €
+3,7 %Vlastný kapitál
77 tis. €
+17 %Zadlženosť
3,2 %
−11 ppHrubá marža
23,4 %
+6,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
12,2 %
+4,6 ppZisk / výnosy
ROA
47,0 %
+9,6 ppRentabilita aktív
ROE
48,6 %
+4,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
35,80
+453 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
48 tis. €
+30 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,6 %
−0,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
77 tis. €
+36 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
274,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 147 tis. € | 490 tis. € | 377 tis. € | 296 tis. € |
| Pridaná hodnota | 20 tis. € | 174 tis. € | 65 tis. € | 69 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 147 tis. € | 490 tis. € | 377 tis. € | 306 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 8 587 € | 123 tis. € | 29 tis. € | 37 tis. € |
| Daň z príjmov | 2 327 € | 33 tis. € | 8 037 € | 10 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 27 tis. € | 191 tis. € | 77 tis. € | 79 tis. € |
| Neobežný majetok | 20 tis. € | 15 tis. € | 9 406 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 20 tis. € | 15 tis. € | 9 406 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 7 291 € | 176 tis. € | 67 tis. € | 79 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 594 € | 62 tis. € | 43 tis. € | 44 tis. € |
| Finančné účty | 3 697 € | 114 tis. € | 24 tis. € | 36 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 27 tis. € | 191 tis. € | 77 tis. € | 79 tis. € |
| Vlastné imanie | 19 tis. € | 143 tis. € | 66 tis. € | 77 tis. € |
| Základné imanie | 5 337 € | 5 337 € | 5 337 € | 5 337 € |
| HV minulých rokov | 392 € | 8 446 € | 26 tis. € | 29 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 8 587 € | 123 tis. € | 29 tis. € | 37 tis. € |
| Záväzky | 8 131 € | 48 tis. € | 11 tis. € | 2 559 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 68 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 7 891 € | 47 tis. € | 10 tis. € | 2 220 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 240 € | 524 € | 674 € | 339 € |
Vývoj daňových povinností
26 registrovaných činností
Adresa Predmestská 8600/95, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Zlahody 21A, 36008 Poltava, Ukrajina
Adresa Predmestská 8600/95, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Zlahody 21A, 36008 Poltava, Ukrajina
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.