Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54078261・Pri Hrubej lúke 3641/4C, 84102 Bratislava - mestská časť Dúbravka・Založené 2021
Obrat 2025
24 tis. €
−15 %Zisk 2025
3 239 €
+112 %Aktíva
10 tis. €
+50 %Vlastný kapitál
9 727 €
+50 %Zadlženosť
6,2 %
−0,2 ppHrubá marža
18,5 %
+10 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
13,7 %
+8,2 ppZisk / výnosy
ROA
31,2 %
+9,2 ppRentabilita aktív
ROE
33,3 %
+9,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
16,08
+3,2 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 595 €
+92 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
9,9 %
−8,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
9 727 €
+50 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
53,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 19 tis. € | 20 tis. € | 27 tis. € | 24 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1 823 € | 128 € | 2 196 € | 4 374 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 19 tis. € | 20 tis. € | 28 tis. € | 24 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 828 € | −748 € | 1 528 € | 3 239 € |
| Daň z príjmov | 146 € | 0 € | 340 € | 356 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 159 € | 5 182 € | 6 933 € | 10 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 159 € | 5 182 € | 6 933 € | 10 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 893 € | 1 649 € | 5 431 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 387 € | 1 543 € | 2 413 € | 2 046 € |
| Finančné účty | 4 772 € | 2 746 € | 2 871 € | 2 895 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 159 € | 5 182 € | 6 933 € | 10 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 708 € | 4 960 € | 6 488 € | 9 727 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −120 € | 708 € | −40 € | 1 414 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 828 € | −748 € | 1 528 € | 3 239 € |
| Záväzky | 451 € | 222 € | 445 € | 645 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 451 € | 222 € | 445 € | 645 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Pri Hrubej lúke 3641/4C, 84102 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Adresa Pri Hrubej lúke 3641/4C, 84102 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
UpracTo s. r. o.
Pri Hrubej lúke 3641/4C, 84102 Bratislava - mestská časť Dúbravka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.