Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54082374・Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača・Založené 2021
Obrat 2025
300 €
−45 %Zisk 2025
−196 €
−536 %Aktíva
5 147 €
−3,7 %Vlastný kapitál
4 807 €
−3,9 %Zadlženosť
6,6 %
+0,3 ppHrubá marža
100,0 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-65,3 %
−74 ppZisk / výnosy
ROA
-3,8 %
−4,7 ppRentabilita aktív
ROE
-4,1 %
−5,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
15,14
−3,7 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
144 €
−63 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
236,1 %
+148 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
4 807 €
−3,9 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-11,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 430 € | 150 € | 541 € | 300 € |
| Pridaná hodnota | 318 € | −201 € | 541 € | 300 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 430 € | 150 € | 541 € | 300 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 270 € | −312 € | 45 € | −196 € |
| Daň z príjmov | 48 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 418 € | 4 958 € | 5 343 € | 5 147 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 418 € | 4 958 € | 5 343 € | 5 147 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 200 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 418 € | 4 958 € | 5 143 € | 5 147 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 418 € | 4 958 € | 5 343 € | 5 147 € |
| Vlastné imanie | 5 270 € | 4 958 € | 5 003 € | 4 807 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 270 € | −42 € | 3 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 270 € | −312 € | 45 € | −196 € |
| Záväzky | 148 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 148 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
34 registrovaných činností
Adresa Pažitná 1996/92, 93005 Gabčíkovo, Slovenská republika
Adresa Továrenská 1609/69, 93005 Gabčíkovo, Slovenská republika
Adresa Beňadická 3008/19, 85106 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Pažitná 1996/92, 93005 Gabčíkovo, Slovenská republika
Adresa Továrenská 1609/69, 93005 Gabčíkovo, Slovenská republika
Adresa Beňadická 3008/19, 85106 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
DARNAY s.r.o.
Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.