Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54086876・Štefana Moyzesa 1564/3, 03401 Ružomberok・Založené 2021
Obrat 2025
69 tis. €
+1 278 %Zisk 2025
5 778 €
+203 %Aktíva
32 tis. €
+106 %Vlastný kapitál
21 tis. €
+39 %Zadlženosť
34,4 %
+32 ppHrubá marža
10,1 %
−35 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
8,3 %
−30 ppZisk / výnosy
ROA
18,3 %
+5,8 ppRentabilita aktív
ROE
27,8 %
+15 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,91
−93 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
6 738 €
+200 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
14,2 %
−0,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
21 tis. €
+39 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
96,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 28 tis. € | 4 600 € | 5 031 € | 69 tis. € |
| Pridaná hodnota | 4 883 € | 1 148 € | 2 249 € | 6 977 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 28 tis. € | 4 600 € | 5 031 € | 69 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 4 151 € | 976 € | 1 909 € | 5 778 € |
| Daň z príjmov | 732 € | 172 € | 340 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 13 tis. € | 18 tis. € | 15 tis. € | 32 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 13 tis. € | 18 tis. € | 15 tis. € | 32 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | −7 100 € | 1 500 € | 417 € | 15 tis. € |
| Finančné účty | 20 tis. € | 16 tis. € | 15 tis. € | 17 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 13 tis. € | 18 tis. € | 15 tis. € | 32 tis. € |
| Vlastné imanie | 12 tis. € | 13 tis. € | 15 tis. € | 21 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 2 802 € | 6 745 € | 7 672 € | 9 485 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 4 151 € | 976 € | 1 909 € | 5 778 € |
| Záväzky | 732 € | 4 817 € | 379 € | 11 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 732 € | 4 817 € | 379 € | 11 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Vyšné Ružbachy 397, 06502 Vyšné Ružbachy, Slovenská republika
Adresa Vyšné Ružbachy 397, 06502 Vyšné Ružbachy, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.