Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54088381・Školská ulica 1051/1, 92203 Vrbové・Založené 2021
Obrat 2025
3 920 €
−79 %Zisk 2025
−1 585 €
+62 %Aktíva
8 064 €
−28 %Vlastný kapitál
3 873 €
−29 %Zadlženosť
52,0 %
+0,9 ppHrubá marža
54,0 %
−30 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-40,4 %
−18 ppZisk / výnosy
ROA
-19,7 %
+18 ppRentabilita aktív
ROE
-40,9 %
+35 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,95
+35 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 245 €
+67 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-27,3 %
−18 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
3 932 €
+57 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-24,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 12 tis. € | 6 995 € | 19 tis. € | 3 920 € |
| Pridaná hodnota | 7 618 € | 3 364 € | 16 tis. € | 2 118 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 12 tis. € | 6 995 € | 19 tis. € | 3 920 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 474 € | 76 € | −4 154 € | −1 585 € |
| Daň z príjmov | 437 € | 13 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 15 tis. € | 15 tis. € | 11 tis. € | 8 064 € |
| Neobežný majetok | 9 061 € | 6 041 € | 3 020 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 9 061 € | 6 041 € | 3 020 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 975 € | 8 874 € | 8 135 € | 8 064 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 465 € | 125 € | 508 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 510 € | 8 749 € | 7 627 € | 8 064 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 15 tis. € | 15 tis. € | 11 tis. € | 8 064 € |
| Vlastné imanie | 9 537 € | 9 613 € | 5 459 € | 3 873 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 2 063 € | 4 310 € | 4 386 € | 231 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 474 € | 76 € | −4 154 € | −1 585 € |
| Záväzky | 5 499 € | 5 302 € | 5 696 € | 4 191 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 58 € | 59 € |
| Krátkodobé záväzky | 5 499 € | 5 302 € | 5 638 € | 4 132 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Ulica Vladimíra Clementisa 6443/1, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Bernolákova ulica 515/35, 92203 Vrbové, Slovenská republika
Adresa Ulica Vladimíra Clementisa 6443/1, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Bernolákova ulica 515/35, 92203 Vrbové, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.