Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54089808・Poľná 1451/16, 95135 Veľké Zálužie・Založené 2021
Obrat 2025
5,89 mil. €
+52 %Zisk 2025
−7 915 €
+26 %Aktíva
2,9 mil. €
+60 %Vlastný kapitál
49 tis. €
−14 %Zadlženosť
98,3 %
+1,4 ppHrubá marža
19,1 %
+2,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-0,1 %
+0,1 ppZisk / výnosy
ROA
-0,3 %
+0,3 ppRentabilita aktív
ROE
-16,2 %
+2,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,62
+0,3 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
13 tis. €
+335 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
162,9 %
+261 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−801 tis. €
−93 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
205,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 201 tis. € | 2,48 mil. € | 3,76 mil. € | 5,74 mil. € |
| Pridaná hodnota | 50 tis. € | 356 tis. € | 624 tis. € | 1,1 mil. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 201 tis. € | 2,59 mil. € | 3,86 mil. € | 5,89 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 8 788 € | −20 tis. € | −11 tis. € | −7 915 € |
| Daň z príjmov | 3 323 € | 1 791 € | 5 273 € | 21 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 3 323 € | 1 791 € | 5 273 € | 21 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 519 tis. € | 1,21 mil. € | 1,81 mil. € | 2,9 mil. € |
| Neobežný majetok | 384 tis. € | 792 tis. € | 1,13 mil. € | 1,55 mil. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 384 tis. € | 792 tis. € | 1,13 mil. € | 1,43 mil. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 120 tis. € |
| Obežný majetok | 124 tis. € | 401 tis. € | 665 tis. € | 1,3 mil. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 199 tis. € | 305 tis. € | 719 tis. € | 1,39 mil. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | −75 tis. € | 96 tis. € | −53 tis. € | −89 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 11 tis. € | 17 tis. € | 13 tis. € | 56 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 519 tis. € | 1,21 mil. € | 1,81 mil. € | 2,9 mil. € |
| Vlastné imanie | 87 tis. € | 67 tis. € | 57 tis. € | 49 tis. € |
| Základné imanie | 79 tis. € | 79 tis. € | 79 tis. € | 79 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −711 € | 8 078 € | −12 tis. € | −22 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 8 790 € | −20 tis. € | −11 tis. € | −7 916 € |
| Záväzky | 432 tis. € | 1,14 mil. € | 1,75 mil. € | 2,85 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 48 € | 1 018 € | 2 356 € | 4 659 € |
| Krátkodobé záväzky | 330 tis. € | 722 tis. € | 1,08 mil. € | 2,1 mil. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 101 tis. € | 411 tis. € | 651 tis. € | 651 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 55 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 1 192 € | 8 727 € | 21 tis. € | 42 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Konopniská 583/3, 95135 Veľké Zálužie, Slovenská republika
Adresa Konopniská 583/3, 95135 Veľké Zálužie, Slovenská republika
Adresa Konopniská 583/3, 95135 Veľké Zálužie, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.