Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54099994・Černyševského 10, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka・Založené 2021
Obrat 2025
0 €
Zisk 2025
−32 €
+94 %Aktíva
1 303 €
−69 %Vlastný kapitál
1 303 €
−64 %Zadlženosť
0,0 %
−13 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-2,5 %
+10 ppRentabilita aktív
ROE
-2,5 %
+12 ppRentabilita vlastného imania
Zisk pred zdanením
−32 €
+84 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
+171 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
1 303 €
−65 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
−1 303 €
+69 %Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Stupeň samofinancovania
100,0 %
+13 ppVlastné imanie / aktíva celkom
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 50 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −27 € | −405 € | −199 € | 0 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 50 € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −57 € | −440 € | −539 € | −32 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 0 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | — | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 4 694 € | 4 362 € | 4 166 € | 1 303 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 631 € | 4 362 € | 4 166 € | 1 303 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 63 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | — | — | — |
| Finančné účty | 4 631 € | 4 299 € | 4 166 € | 1 303 € |
| Časové rozlíšenie | 63 € | — | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 4 694 € | 4 362 € | 4 166 € | 1 303 € |
| Vlastné imanie | 4 594 € | 4 154 € | 3 615 € | 1 303 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | — | — | — |
| HV minulých rokov | −349 € | −406 € | −846 € | −3 934 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −57 € | −440 € | −539 € | −32 € |
| Záväzky | 100 € | 208 € | 551 € | 0 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 108 € | 111 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 100 € | 100 € | 440 € | 0 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | — | — | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | — | — | — |
Vývoj daňových povinností
94 registrovaných činností
Adresa Nám. M.R. Štefánika 589/68, 90701 Myjava, Slovenská republika
Adresa Nám. M.R. Štefánika 589/68, 90701 Myjava, Slovenská republika
Adresa Štefánikova 25/82, 90301 Senec, Slovenská republika
Adresa Nám. M.R. Štefánika 589/68, 90701 Myjava, Slovenská republika
Adresa Štefánikova 25/82, 90301 Senec, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Mari Consulting s. r. o. v likvidácii
Černyševského 10, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.