Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54104475・Svätovavrinecká 13920/10, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto・Založené 2021
Obrat 2024
163 tis. €
+6,0 %Zisk 2024
1 197 €
−27 %Výsledok hospodárenia po zdaneníAktívabez DPH
9 402 €
−33 %Majetok celkom, uvedený bez DPHVlastný kapitál
6 197 €
−6,6 %Aktíva po odpočítaní cudzích zdrojovZadlženosť
34,1 %
−19 ppZáväzky / aktíva celkomNedostupné – mikro účtovné jednotky túto položku vo výkaze nerozlišujú.
Hrubá marža
5,5 %
−0,8 ppHrubý zisk / tržbyAndromia skóre
—
Výsledok hospodárenia po zdanení podľa účtovnej závierky za každý rok. Záporná hodnota znamená stratu.
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru, teda príjmy z hlavnej činnosti firmy bez ostatných výnosov.
Vývoj daňových povinností
Daň celkom je daň z príjmov vykázaná vo výkaze ziskov a strát. Splatná daň je jej časť, ktorú firma za daný rok odvádza štátu.
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,7 %
−0,3 ppZisk / výnosy
Zisková marža
0,7 %
−0,3 ppZisk / tržby
ROA
12,7 %
+1,1 ppRentabilita aktív
ROE
19,3 %
−5,3 ppRentabilita vlastného imania
Rentabilita nákladov
0,7 %
−0,3 ppZisk / (výnosy − zisk)
Podiel pridanej hodnoty na výnosoch
5,5 %
−0,8 ppPridaná hodnota / výnosy
Zisk pred zdanením
1 515 €
−23 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
+3,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
Súčet všetkých výnosov firmy za rok. Na rozdiel od tržieb zahŕňa aj predaj majetku, finančné a ostatné výnosy.
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 5 558 € | 95 tis. € | 154 tis. € | 163 tis. € |
| Pridaná hodnota | 3 810 € | 2 705 € | 9 675 € | 9 009 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 5 558 € | 95 tis. € | 154 tis. € | 163 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 238 € | 1 493 € | 1 635 € | 1 197 € |
| Daň z príjmov | 572 € | 397 € | 341 € | 318 € |
Výnosy, náklady a výsledok hospodárenia za jednotlivé roky podľa zverejnených účtovných závierok.
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Osobné náklady | 0 € | 815 € | 7 509 € | 7 495 € |
Hlavná činnosť je nezdaňovaná, podnikateľská činnosť zdaňovaná. Sumy podľa zverejnených účtovných závierok.
Čím firma disponuje ku koncu roka: neobežný a obežný majetok, uvedený bez DPH.
Z čoho je majetok financovaný: vlastné imanie a cudzie zdroje. Pasíva sa vždy rovnajú aktívam.
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 9 572 € | 9 301 € | 14 tis. € | 9 402 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 9 572 € | 9 301 € | 14 tis. € | 9 402 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 6 309 € | 6 309 € | 10 tis. € | 7 000 € |
| Finančné účty | 3 263 € | 2 992 € | 3 833 € | 2 402 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 9 572 € | 9 301 € | 14 tis. € | 9 402 € |
| Vlastné imanie | 8 238 € | 6 603 € | 6 635 € | 6 197 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −162 € | −162 € | 0 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 238 € | 1 493 € | 1 635 € | 1 197 € |
| Záväzky | 1 334 € | 2 698 € | 7 372 € | 3 205 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 334 € | 2 698 € | 7 372 € | 3 205 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Stav majetku a zdrojov jeho financovania ku koncu každého roka. Aktíva sú uvedené bez DPH.
23 registrovaných činností
Adresa Tatranská 6393/7, 97411 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Svätovavrinecká 13920/10, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Svätovavrinecká 13920/10, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Zbraslavská 12/11, 15900 Praha, Česká republika
Adresa Zbraslavská 12/11, 15900 Praha, Česká republika
Adresa Tatranská 6393/7, 97411 Banská Bystrica, Slovenská republika
2 zmeny v registri
Hore spoločníci firmy, dole firmy, v ktorých je spoločníkom.
Zapísané v OR SR
Randeb s. r. o.
Svätovavrinecká 13920/10, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.