Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54108772・Gorkého 342/9, 078 01 Sečovce・Založené 2021
Obrat 2024
209 tis. €
−1,7 %Zisk 2024
1 850 €
+129 %Aktíva
109 tis. €
−3,9 %Vlastný kapitál
24 tis. €
+8,4 %Zadlženosť
78,1 %
−2,5 ppHrubá marža
20,9 %
+3,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,9 %
+3,8 ppZisk / výnosy
ROA
1,7 %
+7,2 ppRentabilita aktív
ROE
7,7 %
+36 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,64
−2,7 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 762 €
+245 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
67,9 %
+126 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
35 tis. €
+6,6 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
259,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 4 498 € | 184 tis. € | 209 tis. € | 209 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1 224 € | 39 tis. € | 37 tis. € | 44 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 4 498 € | 198 tis. € | 213 tis. € | 209 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 690 € | 18 tis. € | −6 311 € | 1 850 € |
| Daň z príjmov | 194 € | 8 301 € | 2 329 € | 3 912 € |
| Daň z príjmov splatná | — | 8 301 € | 2 329 € | 3 912 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 12 tis. € | 122 tis. € | 114 tis. € | 109 tis. € |
| Neobežný majetok | 6 253 € | 26 tis. € | 34 tis. € | 21 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 6 253 € | 26 tis. € | 34 tis. € | 21 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 303 € | 97 tis. € | 80 tis. € | 89 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 2 258 € | 13 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 256 € | 74 tis. € | 76 tis. € | 69 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 2 047 € | 23 tis. € | 1 853 € | 5 992 € |
| Časové rozlíšenie | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 12 tis. € | 122 tis. € | 114 tis. € | 109 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 690 € | 28 tis. € | 22 tis. € | 24 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | 0 € | 884 € | 884 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 691 € | 17 tis. € | 11 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 690 € | 18 tis. € | −6 311 € | 1 850 € |
| Záväzky | 5 866 € | 94 tis. € | 92 tis. € | 85 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 11 tis. € | 7 933 € | 5 046 € |
| Krátkodobé záväzky | 5 866 € | 32 tis. € | 47 tis. € | 54 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 50 tis. € | 35 tis. € | 25 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 1 098 € | 1 098 € |
| Časové rozlíšenie | — | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
22 registrovaných činností
Adresa Gorkého 342/9, 07801 Sečovce, Slovenská republika
Adresa Gorkého 342/9, 07801 Sečovce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.