Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54148171・Jánošíkova 8494/15D, 01001 Žilina・Založené 2021
Obrat 2025
3 398 €
+6,4 %Zisk 2025
2 686 €
+642 %Aktíva
26 tis. €
+14 %Vlastný kapitál
22 tis. €
+14 %Zadlženosť
15,3 %
+0,2 ppHrubá marža
88,5 %
+66 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
79,0 %
+68 ppZisk / výnosy
ROA
10,2 %
+8,7 ppRentabilita aktív
ROE
12,1 %
+10 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
6,52
−1,5 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 026 €
+331 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
11,2 %
−37 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
22 tis. €
+14 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-59,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 48 tis. € | 37 tis. € | 3 193 € | 3 234 € |
| Pridaná hodnota | 1 364 € | 16 tis. € | 706 € | 2 862 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 48 tis. € | 37 tis. € | 3 193 € | 3 398 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 375 € | 13 tis. € | 362 € | 2 686 € |
| Daň z príjmov | 187 € | 2 314 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 395 € | 22 tis. € | 23 tis. € | 26 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 395 € | 22 tis. € | 23 tis. € | 26 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 6 395 € | 22 tis. € | 23 tis. € | 26 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 395 € | 22 tis. € | 23 tis. € | 26 tis. € |
| Vlastné imanie | 6 061 € | 19 tis. € | 20 tis. € | 22 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −314 € | 561 € | 14 tis. € | 14 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 375 € | 13 tis. € | 362 € | 2 686 € |
| Záväzky | 334 € | 2 842 € | 3 478 € | 4 027 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 334 € | 2 842 € | 3 478 € | 4 027 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
19 registrovaných činností
Adresa Počarová 43, 01815 Počarová, Slovenská republika
Adresa Počarová 43, 01815 Počarová, Slovenská republika
Adresa Počarová 43, 01815 Počarová, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.