Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54165075・Zavarská 10/S, 917 01 Trnava・Založené 2022
Obrat 2025
18 tis. €
−55 %Zisk 2025
−1 510 €
+71 %Aktíva
6 034 €
+106 %Vlastný kapitál
−9 220 €
−20 %Zadlženosť
252,8 %
−110 ppHrubá marža
18,1 %
+20 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-8,3 %
+4,5 ppZisk / výnosy
ROA
-25,0 %
+151 ppRentabilita aktív
ROE
16,4 %
−51 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,40
+43 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 170 €
+76 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-29,1 %
−22 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−9 170 €
−19 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-16,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 32 tis. € | 44 tis. € | 40 tis. € | 18 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1 440 € | 928 € | −613 € | 3 268 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 32 tis. € | 44 tis. € | 40 tis. € | 18 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 661 € | −3 194 € | −5 178 € | −1 510 € |
| Daň z príjmov | 182 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2 410 € | 4 925 € | 2 935 € | 6 034 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 2 410 € | 4 925 € | 2 935 € | 6 034 € |
| Zásoby | 863 € | 1 363 € | 1 010 € | 5 407 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 43 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 396 € | 260 € | 389 € | 285 € |
| Finančné účty | 1 151 € | 3 302 € | 1 493 € | 342 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2 410 € | 4 925 € | 2 935 € | 6 034 € |
| Vlastné imanie | 661 € | −2 533 € | −7 710 € | −9 220 € |
| Základné imanie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 628 € | −2 565 € | −7 743 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 661 € | −3 194 € | −5 178 € | −1 510 € |
| Záväzky | 1 749 € | 7 458 € | 11 tis. € | 15 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 262 € | 17 € | 33 € | 50 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 487 € | 7 441 € | 11 tis. € | 15 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Lipnická 411/84, 90042 Dunajská Lužná, Slovenská republika
Adresa Pohranice 514, 95102 Pohranice, Slovenská republika
Adresa Lipnická 411/84, 90042 Dunajská Lužná, Slovenská republika
Adresa Mostná 13, 94901 Nitra, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.