Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54177430・Ul. S. Takátsa 1684/19, 94501 Komárno・Založené 2021
Obrat 2025
3 580 €
−72 %Zisk 2025
3 125 €
−72 %Aktíva
21 tis. €
+2,2 %Vlastný kapitál
21 tis. €
+0,7 %Zadlženosť
1,6 %
+1,4 ppHrubá marža
100,0 %
+1,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
87,3 %
Zisk / výnosy
ROA
14,8 %
−39 ppRentabilita aktív
ROE
15,0 %
−39 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
60,99
−87 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 472 €
−70 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
+6,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
21 tis. €
+0,7 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
20,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 2 068 € | 3 523 € | 3 764 € | 3 580 € |
| Pridaná hodnota | 568 € | 2 485 € | 3 716 € | 3 580 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 2 068 € | 3 523 € | 13 tis. € | 3 580 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 428 € | 446 € | 11 tis. € | 3 125 € |
| Daň z príjmov | 76 € | 79 € | 377 € | 347 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 8 995 € | 18 tis. € | 21 tis. € | 21 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 8 995 € | 18 tis. € | 21 tis. € | 21 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 200 € | 1 283 € | 1 485 € | 1 075 € |
| Finančné účty | 7 795 € | 17 tis. € | 19 tis. € | 20 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 8 995 € | 18 tis. € | 21 tis. € | 21 tis. € |
| Vlastné imanie | 8 919 € | 9 366 € | 21 tis. € | 21 tis. € |
| Základné imanie | 10 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € |
| HV minulých rokov | −1 509 € | −1 080 € | −544 € | 7 692 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 428 € | 446 € | 11 tis. € | 3 125 € |
| Záväzky | 76 € | 8 575 € | 45 € | 347 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 76 € | −2 253 € | 45 € | 347 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 11 tis. € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
25 registrovaných činností
Adresa Čalovec 43, 94602 Čalovec, Slovenská republika
Adresa Zlievarenská ul. 2274/17, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Zlievarenská ul. 2274/17, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Ul. S. Takátsa 1684/19, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Ul. S. Takátsa 1684/19, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Čalovec 43, 94602 Čalovec, Slovenská republika
Adresa Zlievarenská ul. 2274/17, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Zlievarenská ul. 2274/17, 94501 Komárno, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.