Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54184487・Vavrečka 249, 02901 Vavrečka・Založené 2021
Obrat 2025
1,17 mil. €
−25 %Zisk 2025
24 tis. €
−70 %Aktíva
222 tis. €
−28 %Vlastný kapitál
130 tis. €
−34 %Zadlženosť
41,7 %
+5,3 ppHrubá marža
1,4 %
−10 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,1 %
−3,2 ppZisk / výnosy
ROA
10,9 %
−16 ppRentabilita aktív
ROE
18,8 %
−23 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,11
−7,8 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
32 tis. €
−70 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
23,2 %
+1,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
102 tis. €
−29 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-6,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,32 mil. € | 1,12 mil. € | 1,55 mil. € | 1,07 mil. € |
| Pridaná hodnota | 267 tis. € | 192 tis. € | 180 tis. € | 15 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,32 mil. € | 1,12 mil. € | 1,55 mil. € | 1,17 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 181 tis. € | 102 tis. € | 82 tis. € | 24 tis. € |
| Daň z príjmov | 49 tis. € | 28 tis. € | 23 tis. € | 7 343 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 325 tis. € | 291 tis. € | 309 tis. € | 222 tis. € |
| Neobežný majetok | 73 tis. € | 73 tis. € | 54 tis. € | 29 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 73 tis. € | 73 tis. € | 54 tis. € | 29 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 251 tis. € | 219 tis. € | 256 tis. € | 193 tis. € |
| Zásoby | 87 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 124 tis. € | 147 tis. € | 138 tis. € | 157 tis. € |
| Finančné účty | 128 tis. € | 72 tis. € | 117 tis. € | 36 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 325 tis. € | 291 tis. € | 309 tis. € | 222 tis. € |
| Vlastné imanie | 185 tis. € | 179 tis. € | 197 tis. € | 130 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −340 € | 72 tis. € | 109 tis. € | 100 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 181 tis. € | 102 tis. € | 82 tis. € | 24 tis. € |
| Záväzky | 140 tis. € | 112 tis. € | 113 tis. € | 93 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 138 tis. € | 111 tis. € | 112 tis. € | 91 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 1 187 € | 467 € | 1 281 € | 1 365 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Vavrečka 249, 02901 Vavrečka, Slovenská republika
Adresa Vavrečka 249, 02901 Vavrečka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.