Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54186391・Široké 3, 082 37 Široké・Založené 2021
Obrat 2025
24 tis. €
−6,9 %Zisk 2025
2 418 €
+687 %Aktíva
7 323 €
+74 %Vlastný kapitál
4 121 €
+142 %Zadlženosť
43,7 %
−16 ppHrubá marža
17,6 %
+15 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
10,3 %
+12 ppZisk / výnosy
ROA
33,0 %
+43 ppRentabilita aktív
ROE
58,7 %
+83 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,99
+77 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 758 €
+3 931 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
12,3 %
+485 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
3 184 €
+904 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
58,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 5 961 € | 21 tis. € | 25 tis. € | 24 tis. € |
| Pridaná hodnota | −5 593 € | 6 273 € | 661 € | 4 139 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 5 961 € | 21 tis. € | 25 tis. € | 24 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −6 147 € | 5 954 € | −412 € | 2 418 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 33 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1 456 € | 2 632 € | 4 215 € | 7 323 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 1 386 € | 937 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 1 386 € | 937 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1 456 € | 2 632 € | 2 829 € | 6 386 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 1 078 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 917 € | 1 551 € | 1 924 € | 2 453 € |
| Finančné účty | 539 € | 1 081 € | 905 € | 2 855 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1 456 € | 2 632 € | 4 215 € | 7 323 € |
| Vlastné imanie | −3 840 € | 2 114 € | 1 703 € | 4 121 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −2 693 € | −8 840 € | −3 183 € | −3 595 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −6 147 € | 5 954 € | −412 € | 2 418 € |
| Záväzky | 5 296 € | 518 € | 2 512 € | 3 202 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 5 296 € | 518 € | 2 512 € | 3 202 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Za Borom 581/19, 02712 Liesek, Slovenská republika
Adresa Bratislava - mestská časť Ružinov 16374, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Široké 3, 08237 Široké, Slovenská republika
Adresa Bratislava - mestská časť Ružinov 16374, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Za Borom 581/19, 02712 Liesek, Slovenská republika
Adresa Široké 3, 08237 Široké, Slovenská republika
Adresa Široké 3, 08237 Široké, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.