Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54209404・Námestie sv. Jána Bosca 888/79, 01001 Žilina・Založené 2021
Obrat 2025
2,99 mil. €
+62 %Zisk 2025
35 tis. €
+17 %Aktíva
1,11 mil. €
+256 %Vlastný kapitál
105 tis. €
+50 %Zadlženosť
90,6 %
+13 ppHrubá marža
4,2 %
+0,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,2 %
−0,5 ppZisk / výnosy
ROA
3,2 %
−6,5 ppRentabilita aktív
ROE
33,5 %
−9,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,05
−4,3 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
45 tis. €
+15 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,3 %
−1,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
44 tis. €
+114 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
84,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 476 tis. € | 1,41 mil. € | 1,84 mil. € | 2,97 mil. € |
| Pridaná hodnota | 17 tis. € | 34 tis. € | 62 tis. € | 126 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 476 tis. € | 1,41 mil. € | 1,84 mil. € | 2,99 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 12 tis. € | 22 tis. € | 30 tis. € | 35 tis. € |
| Daň z príjmov | 3 214 € | 6 227 € | 9 227 € | 10 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 196 tis. € | 105 tis. € | 311 tis. € | 1,11 mil. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 5 841 € | 89 tis. € | 250 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 2 933 € | 80 tis. € | 241 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 2 908 € | 8 741 € | 8 741 € |
| Obežný majetok | 196 tis. € | 99 tis. € | 222 tis. € | 859 tis. € |
| Zásoby | 63 tis. € | 47 tis. € | 41 tis. € | 82 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 023 € | 9 528 € | 78 tis. € | 677 tis. € |
| Finančné účty | 131 tis. € | 42 tis. € | 103 tis. € | 100 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 196 tis. € | 105 tis. € | 311 tis. € | 1,11 mil. € |
| Vlastné imanie | 17 tis. € | 40 tis. € | 70 tis. € | 105 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 11 tis. € | 33 tis. € | 61 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 12 tis. € | 22 tis. € | 30 tis. € | 35 tis. € |
| Záväzky | 179 tis. € | 65 tis. € | 242 tis. € | 1,0 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 66 tis. € | 0 € | 40 tis. € | 189 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 113 tis. € | 65 tis. € | 202 tis. € | 816 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
36 registrovaných činností
Adresa Fatranská 3103/19, 01008 Žilina, Slovenská republika
Adresa Fatranská 3103/19, 01008 Žilina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
MC Group SK s. r. o.
Námestie sv. Jána Bosca 888/79, 01001 Žilina
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.