Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Fascis Logistics s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 54215587Matúškovská cesta 876/3, 92401 GalantaZaložené 2021

Obrat 2025

1,04 mil. €

+170 %
IČO
54215587
DIČ
2121607389
IČ DPH
SK2121607389, podľa §4, registrácia od utorok 15. marca 2022
Sídlo
Fascis Logistics s.r.o.Matúškovská cesta 876/3 92401 Galanta
Dátum vzniku
piatok 19. novembra 2021
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trnava, Sro/50422/T

Zisk 2025

14 tis. €

+50 %

Aktíva

260 tis. €

+15 %

Vlastný kapitál

29 tis. €

+99 %

Zadlženosť

88,9 %

−4,7 pp

Hrubá marža

6,2 %

−4,9 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+50 %
0 €3 389 €−3 422 €9 580 €14 tis. €20212022202320242025

Tržby

+172 %
0 €165 tis. €223 tis. €380 tis. €1,04 mil. €20212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

1,4 %

−1,1 pp

Zisk / výnosy

ROA

5,5 %

+1,3 pp

Rentabilita aktív

ROE

49,7 %

−16 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,01

+17 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

19 tis. €

+57 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

25,4 %

+3,4 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

2 094 €

+107 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

84,3 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

0 €2021165 tis. €2022223 tis. €2023383 tis. €20241,04 mil. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru165 tis. €223 tis. €380 tis. €1,04 mil. €
Pridaná hodnota4 817 €7 487 €42 tis. €64 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti165 tis. €223 tis. €383 tis. €1,04 mil. €
Výsledok hospodárenia po zdanení3 389 €−3 422 €9 580 €14 tis. €
Daň z príjmov901 €0 €2 706 €4 897 €

Aktíva

  • Neobežný majetok52 tis. €
  • Obežný majetok208 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie29 tis. €
  • Záväzky231 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom44 tis. €141 tis. €227 tis. €260 tis. €
Neobežný majetok0 €61 tis. €44 tis. €52 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok0 €61 tis. €44 tis. €52 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok44 tis. €80 tis. €183 tis. €208 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky33 tis. €73 tis. €179 tis. €159 tis. €
Finančné účty11 tis. €6 828 €4 157 €49 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky44 tis. €141 tis. €227 tis. €260 tis. €
Vlastné imanie8 389 €4 967 €15 tis. €29 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov0 €3 220 €3 €9 103 €
HV za účtovné obdobie po zdanení3 389 €−3 422 €9 580 €14 tis. €
Záväzky36 tis. €136 tis. €212 tis. €231 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky36 tis. €136 tis. €212 tis. €206 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €25 tis. €
Rezervy0 €0 €451 €451 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €901 €0 €2 706 €4 897 €20212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHRok vzniku dôvodov2024Dátum zverejneniautorok 20. augusta 2024Áno
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHRok vzniku dôvodov2022Dátum zverejneniasobota 10. decembra 2022Dátum odobratia zo zoznamunedeľa 3. decembra 2023Áno
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie2 211,67 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniÁno
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

18 registrovaných činností

  • Administratívne službyPlatné od piatok 19. novembra 2021
  • Čistiace a upratovacie službyPlatné od piatok 19. novembra 2021
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od piatok 19. novembra 2021
  • Finančný lízingPlatné od piatok 19. novembra 2021
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od piatok 19. novembra 2021
  • Kuriérske službyPlatné od piatok 19. novembra 2021
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od piatok 19. novembra 2021
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíPlatné od piatok 19. novembra 2021
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuPlatné od piatok 19. novembra 2021
  • Prenájom hnuteľných vecíPlatné od piatok 19. novembra 2021

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod piatok 19. novembra 2021

    Adresa Vansovej 6529/6, 08001 Prešov, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 19. novembra 2021

    Adresa Vansovej 6529/6, 08001 Prešov, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trnava
Číslo zápisu
Sro/50422/T
Hlavná činnosť
Nákladná cestná doprava
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
Fascis Logistics s.r.o.

Sídlo spoločnosti

Fascis Logistics s.r.o.

Matúškovská cesta 876/3, 92401 Galanta

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.