Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54217342・Tučkova 16396/9, 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2021
Obrat 2025
5 260 €
−31 %Zisk 2025
1 846 €
+11 %Aktíva
21 tis. €
+13 %Vlastný kapitál
19 tis. €
+11 %Zadlženosť
10,9 %
+2,1 ppHrubá marža
46,2 %
+14 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
35,1 %
+13 ppZisk / výnosy
ROA
8,7 %
−0,1 ppRentabilita aktív
ROE
9,7 %
+0,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
10,55
−41 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 186 €
+1,1 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
15,6 %
−7,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
16 tis. €
−7,8 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-43,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 29 tis. € | 34 tis. € | 7 573 € | 5 260 € |
| Pridaná hodnota | 4 814 € | 7 852 € | 2 469 € | 2 428 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 29 tis. € | 34 tis. € | 7 573 € | 5 260 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 974 € | 6 512 € | 1 656 € | 1 846 € |
| Daň z príjmov | 702 € | 1 196 € | 506 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 9 676 € | 17 tis. € | 19 tis. € | 21 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 3 234 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 3 234 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 9 676 € | 17 tis. € | 19 tis. € | 18 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 032 € | 704 € | 15 tis. € | 13 tis. € |
| Finančné účty | 8 644 € | 16 tis. € | 3 788 € | 5 139 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 9 676 € | 17 tis. € | 19 tis. € | 21 tis. € |
| Vlastné imanie | 8 974 € | 15 tis. € | 17 tis. € | 19 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −199 € | 3 974 € | 10 tis. € | 12 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 974 € | 6 512 € | 1 656 € | 1 846 € |
| Záväzky | 702 € | 1 196 € | 1 653 € | 2 313 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 702 € | 1 196 € | 1 053 € | 1 713 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 600 € | 600 € |
Vývoj daňových povinností
50 registrovaných činností
Adresa Sadova 526/4, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika
Adresa Dubová 5510/36, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika
Adresa Latorická 5132/35, 82107 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Adresa Sadová 526/4, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika
Adresa Sadová 526/4, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Liga Consulting, s.r.o.
Tučkova 16396/9, 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.