Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54222591・Jarná ulica 817/70, 08252 Dulova Ves・Založené 2021
Obrat 2024
43 tis. €
−25 %Zisk 2024
3 088 €
+500 %Aktíva
32 tis. €
−26 %Vlastný kapitál
12 tis. €
+34 %Zadlženosť
62,4 %
−17 ppHrubá marža
31,8 %
+16 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
7,2 %
+8,5 ppZisk / výnosy
ROA
9,5 %
+11 ppRentabilita aktív
ROE
25,3 %
+34 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,71
+73 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 643 €
+572 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
15,2 %
+15 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
6 500 €
+3 433 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
222,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1 283 € | 61 tis. € | 57 tis. € | 43 tis. € |
| Pridaná hodnota | 940 € | 5 572 € | 8 869 € | 14 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1 283 € | 61 tis. € | 57 tis. € | 43 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 710 € | 4 165 € | −772 € | 3 088 € |
| Daň z príjmov | 125 € | 1 405 € | 0 € | 555 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 699 € | 13 tis. € | 44 tis. € | 32 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 25 tis. € | 17 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 25 tis. € | 17 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 699 € | 13 tis. € | 19 tis. € | 16 tis. € |
| Zásoby | 1 010 € | 877 € | 3 500 € | 3 037 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 628 € | 2 379 € | 4 717 € | 4 022 € |
| Finančné účty | 5 061 € | 9 533 € | 10 tis. € | 8 589 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 699 € | 13 tis. € | 44 tis. € | 32 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 710 € | 9 875 € | 9 103 € | 12 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 210 € | 4 375 € | 3 603 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 710 € | 4 165 € | −772 € | 3 088 € |
| Záväzky | 989 € | 2 914 € | 35 tis. € | 20 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 989 € | 2 914 € | 19 tis. € | 9 148 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 11 tis. € | 5 969 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 4 788 € | 5 129 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
30 registrovaných činností
Adresa Jarná ulica 817/70, 08252 Dulova Ves, Slovenská republika
Adresa Jarná ulica 817/70, 08252 Dulova Ves, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.