Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54232791・Seniakovce 60, 08203 Seniakovce・Založené 2021
Obrat 2025
9 496 €
−28 %Zisk 2025
−5 479 €
−133 %Aktíva
12 tis. €
−49 %Vlastný kapitál
21 €
−85 %Zadlženosť
99,8 %
+0,4 ppHrubá marža
-13,5 %
−91 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-57,7 %
−40 ppZisk / výnosy
ROA
-46,4 %
−36 ppRentabilita aktív
ROE
-26 090,5 %
−24 444 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,07
+124 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−5 139 €
−155 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-6,6 %
+10 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
1 469 €
+287 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
200,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 7 803 € | 17 tis. € | 13 tis. € | 4 893 € |
| Pridaná hodnota | −4 236 € | 8 923 € | 10 tis. € | −660 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 7 803 € | 17 tis. € | 13 tis. € | 9 496 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −4 982 € | 2 480 € | −2 354 € | −5 479 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 229 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 13 tis. € | 16 tis. € | 23 tis. € | 12 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 13 tis. € | 8 968 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 13 tis. € | 8 968 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 13 tis. € | 16 tis. € | 9 646 € | 2 841 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 8 918 € | 0 € | 2 560 € | 0 € |
| Finančné účty | 3 825 € | 16 tis. € | 7 086 € | 2 841 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 13 tis. € | 16 tis. € | 23 tis. € | 12 tis. € |
| Vlastné imanie | 18 € | 2 497 € | 143 € | 21 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −4 983 € | −2 503 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −4 982 € | 2 480 € | −2 354 € | −5 479 € |
| Záväzky | 13 tis. € | 14 tis. € | 23 tis. € | 12 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 13 tis. € | 10 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 13 tis. € | 14 tis. € | 10 tis. € | 1 372 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 38 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Ulica na Polianku 2080/4, 04018 Košice - mestská časť Krásna, Slovenská republika
Adresa Žabotova 3209/8, 81104 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Žabotova 3209/8, 81104 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Seniakovce 60, 08203 Seniakovce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.