Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54270898・Halenárska 18A, 91701 Trnava・Založené 2021
Obrat 2025
121 tis. €
−37 %Zisk 2025
−83 tis. €
+3,9 %Aktíva
2,21 mil. €
−2,3 %Vlastný kapitál
−78 tis. €
+4,2 %Zadlženosť
103,4 %
−0,2 ppHrubá marža
56,2 %
+62 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-68,3 %
−23 ppZisk / výnosy
ROA
-3,8 %
+0,1 ppRentabilita aktív
ROE
106,4 %
+0,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,01
+37 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−82 tis. €
+4,3 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-1,5 %
−0,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−1,86 mil. €
+2,4 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
82,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 66 tis. € | 120 tis. € |
| Pridaná hodnota | −5 786 € | −14 tis. € | −3 740 € | 67 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 752 € | 4 995 € | 192 tis. € | 121 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −14 tis. € | −25 tis. € | −86 tis. € | −83 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 960 € | 1 193 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 960 € | 1 193 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 297 tis. € | 660 tis. € | 2,26 mil. € | 2,21 mil. € |
| Neobežný majetok | 290 tis. € | 625 tis. € | 2,25 mil. € | 2,19 mil. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 290 tis. € | 625 tis. € | 2,25 mil. € | 2,19 mil. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 7 618 € | 36 tis. € | 13 tis. € | 18 tis. € |
| Zásoby | 61 € | 50 € | 43 € | 12 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 603 € | 27 tis. € | 2 238 € | 9 876 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 6 954 € | 8 139 € | 11 tis. € | 7 798 € |
| Časové rozlíšenie | 188 € | 180 € | 1 266 € | 2 972 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 297 tis. € | 660 tis. € | 2,26 mil. € | 2,21 mil. € |
| Vlastné imanie | −8 530 € | −20 tis. € | −81 tis. € | −78 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −14 tis. € | −25 tis. € | −86 tis. € | −83 tis. € |
| Záväzky | 306 tis. € | 680 tis. € | 2,34 mil. € | 2,28 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 253 tis. € | 258 tis. € | 407 tis. € | 396 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 25 tis. € | 250 tis. € | 1,92 mil. € | 1,88 mil. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 22 tis. € | 16 tis. € | 8 863 € | 2 243 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 6 142 € | 157 tis. € | 6 456 € | 6 619 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 2 417 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Pekná ulica 38, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Mlynské Nivy 82C, 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Kázická 220, 01332 Dlhé Pole, Slovenská republika
Adresa Halenárska 18A, 91701 Trnava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
SK Dental Žilina Nehnuteľnosti, s.r.o.
Halenárska 18A, 91701 Trnava
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.