Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54296447・Tupá 197, 93584 Tupá・Založené 2021
Obrat 2025
262 tis. €
−24 %Zisk 2025
−1 311 €
+19 %Aktíva
198 tis. €
+2,4 %Vlastný kapitál
91 tis. €
+73 %Zadlženosť
53,8 %
−19 ppHrubá marža
38,4 %
+22 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-0,5 %
Zisk / výnosy
ROA
-0,7 %
+0,2 ppRentabilita aktív
ROE
-1,4 %
+1,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,47
+25 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
609 €
+104 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
315,3 %
−327 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
50 tis. €
+127 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
31,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 116 tis. € | 239 tis. € | 343 tis. € | 262 tis. € |
| Pridaná hodnota | −17 tis. € | 19 tis. € | 56 tis. € | 101 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 156 tis. € | 239 tis. € | 344 tis. € | 262 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 539 € | −31 tis. € | −1 621 € | −1 311 € |
| Daň z príjmov | 387 € | 0 € | 1 920 € | 1 920 € |
| Daň z príjmov splatná | 387 € | 0 € | 1 920 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 136 tis. € | 190 tis. € | 193 tis. € | 198 tis. € |
| Neobežný majetok | 75 tis. € | 59 tis. € | 43 tis. € | 39 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 75 tis. € | 59 tis. € | 43 tis. € | 39 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 61 tis. € | 129 tis. € | 150 tis. € | 156 tis. € |
| Zásoby | 20 tis. € | 76 tis. € | 78 tis. € | 116 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 27 tis. € | 37 tis. € | 53 tis. € | 21 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 14 tis. € | 16 tis. € | 20 tis. € | 19 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 2 229 € | 178 € | 2 751 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 136 tis. € | 190 tis. € | 193 tis. € | 198 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 639 € | −26 tis. € | 53 tis. € | 91 tis. € |
| Základné imanie | 5 100 € | 5 100 € | 5 100 € | 5 100 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 538 € | −31 tis. € | −32 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 539 € | −31 tis. € | −1 621 € | −1 311 € |
| Záväzky | 130 tis. € | 216 tis. € | 140 tis. € | 106 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 116 tis. € | 204 tis. € | 128 tis. € | 106 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 14 tis. € | 12 tis. € | 12 tis. € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | −50 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Dolinka 196, 99128 Dolinka, Slovenská republika
Adresa Dolinka 196, 99128 Dolinka, Slovenská republika
Adresa Dolinka 196, 99128 Dolinka, Slovenská republika
Adresa Dolinka 196, 99128 Dolinka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.