Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54307988・Masarykova 561/13, 90848 Kopčany・Založené 2022
Obrat 2025
685 tis. €
+40 %Zisk 2025
2 989 €
−15 %Aktíva
306 tis. €
−12 %Vlastný kapitál
47 tis. €
+6,9 %Zadlženosť
84,8 %
−2,6 ppHrubá marža
5,5 %
+0,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,4 %
−0,3 ppZisk / výnosy
ROA
1,0 %
Rentabilita aktív
ROE
6,4 %
−1,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,66
−37 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
6 829 €
+26 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
56,2 %
+21 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
97 tis. €
−44 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
108,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 73 tis. € | 223 tis. € | 490 tis. € | 660 tis. € |
| Pridaná hodnota | 7 946 € | 14 tis. € | 25 tis. € | 36 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 73 tis. € | 226 tis. € | 490 tis. € | 685 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 813 € | 3 697 € | 3 518 € | 2 989 € |
| Daň z príjmov | 1 227 € | 1 307 € | 1 920 € | 3 840 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 227 € | 1 307 € | 1 920 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 44 tis. € | 172 tis. € | 347 tis. € | 306 tis. € |
| Neobežný majetok | 27 tis. € | 22 tis. € | 70 tis. € | 64 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 27 tis. € | 22 tis. € | 70 tis. € | 64 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 17 tis. € | 149 tis. € | 275 tis. € | 242 tis. € |
| Zásoby | 11 tis. € | 147 tis. € | 223 tis. € | 133 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 689 € | 0 € | 50 tis. € | 106 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 2 106 € | 2 109 € | 2 026 € | 3 178 € |
| Časové rozlíšenie | 40 € | 2 € | 2 014 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 44 tis. € | 172 tis. € | 347 tis. € | 306 tis. € |
| Vlastné imanie | 37 tis. € | 41 tis. € | 44 tis. € | 47 tis. € |
| Základné imanie | 33 tis. € | 33 tis. € | 33 tis. € | 33 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 4 117 € | 7 413 € | 11 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 813 € | 3 697 € | 3 518 € | 2 989 € |
| Záväzky | 7 595 € | 131 tis. € | 303 tis. € | 260 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 73 tis. € | 73 tis. € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 7 595 € | 33 tis. € | 104 tis. € | 145 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 25 tis. € | 126 tis. € | 114 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
19 registrovaných činností
Adresa Masarykova 561/13, 90848 Kopčany, Slovenská republika
Adresa Masarykova 561/13, 90848 Kopčany, Slovenská republika
Adresa Masarykova 561/13, 90848 Kopčany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.