Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54308691・Tešmák 125, 93601 Šahy・Založené 2021
Obrat 2025
82 tis. €
+6,6 %Zisk 2025
−68 tis. €
−182 568 %Aktíva
125 tis. €
+0,1 %Vlastný kapitál
−65 tis. €
−2 351 %Zadlženosť
152,0 %
+54 ppHrubá marža
1,6 %
−43 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-82,2 %
−82 ppZisk / výnosy
ROA
-54,3 %
−54 ppRentabilita aktív
ROE
104,4 %
+106 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,06
−92 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−67 tis. €
−7 319 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-1,4 %
−105 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−90 tis. €
−1 876 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
109,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 9 000 € | 60 tis. € | 77 tis. € | 82 tis. € |
| Pridaná hodnota | −975 € | 12 tis. € | 34 tis. € | 1 308 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 9 000 € | 62 tis. € | 77 tis. € | 82 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −975 € | −1 113 € | −37 € | −68 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 113 € | 960 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 113 € | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 8 234 € | 21 tis. € | 124 tis. € | 125 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 13 tis. € | 101 tis. € | 118 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 13 tis. € | 101 tis. € | 118 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 8 234 € | 8 180 € | 23 tis. € | 6 142 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 445 € | 801 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 000 € | 2 877 € | 9 964 € | 1 666 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | — | — |
| Finančné účty | 5 234 € | 5 303 € | 13 tis. € | 3 675 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 8 234 € | 21 tis. € | 124 tis. € | 125 tis. € |
| Vlastné imanie | 4 025 € | 2 912 € | 2 875 € | −65 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | — | — |
| HV minulých rokov | 0 € | −975 € | −2 088 € | −2 125 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −975 € | −1 113 € | −37 € | −68 tis. € |
| Záväzky | 4 209 € | 18 tis. € | 121 tis. € | 189 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 39 € | 40 tis. € | 26 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 4 209 € | 17 tis. € | 28 tis. € | 96 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | — | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 53 tis. € | 55 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 12 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 979 € | 51 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | — | — |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Horné Turovce 101, 93581 Horné Turovce, Slovenská republika
Adresa Horné Turovce 101, 93581 Horné Turovce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.