Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54310873・Masarykova 1938/13, 071 01 Michalovce・Založené 2022
Obrat 2025
0 €
Zisk 2025
−340 €
+0,0 %Aktíva
5 003 €
−2,0 %Vlastný kapitál
3 635 €
−8,6 %Zadlženosť
27,3 %
+5,2 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-6,8 %
−0,1 ppRentabilita aktív
ROE
-9,4 %
−0,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,66
−19 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
0 €
Zisk + daň z príjmov
Čistý pracovný kapitál
3 635 €
−8,6 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
−5 003 €
+2,0 %Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Stupeň samofinancovania
72,7 %
−5,2 ppVlastné imanie / aktíva celkom
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −686 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −686 € | 0 € | −340 € | −340 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 000 € | 5 102 € | 5 103 € | 5 003 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 000 € | 5 102 € | 5 103 € | 5 003 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 000 € | 5 102 € | 5 103 € | 5 003 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 000 € | 5 102 € | 5 103 € | 5 003 € |
| Vlastné imanie | 4 314 € | 4 314 € | 3 975 € | 3 635 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −686 € | −685 € | −1 025 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −686 € | 0 € | −340 € | −340 € |
| Záväzky | 686 € | 788 € | 1 128 € | 1 368 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 686 € | 788 € | 1 128 € | 1 368 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Gaštanová 220/13, 07222 Strážske, Slovenská republika
Adresa Gaštanová 220/13, 07222 Strážske, Slovenská republika
Adresa Gaštanová 220/13, 07222 Strážske, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.