Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54322472・Čulenova 5, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2022
Obrat 2025
0 €
Zisk 2025
−696 €
−2,4 %Aktíva
140 tis. €
+6,9 %Vlastný kapitál
140 tis. €
+7,0 %Zadlženosť
0,4 %
Hrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-0,5 %
Rentabilita aktív
ROE
-0,5 %
Rentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
9,14
+4,8 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−356 €
−4,7 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-95,5 %
+4,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
4 769 €
+6,5 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
−5 355 €
−5,9 %Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −530 € | −45 € | −240 € | −247 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 500 € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −634 € | 370 € | −680 € | −696 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 113 tis. € | 123 tis. € | 131 tis. € | 140 tis. € |
| Neobežný majetok | 108 tis. € | 118 tis. € | 126 tis. € | 135 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 108 tis. € | 118 tis. € | 126 tis. € | 135 tis. € |
| Obežný majetok | 5 164 € | 5 061 € | 5 056 € | 5 355 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 164 € | 5 061 € | 5 056 € | 5 355 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 113 tis. € | 123 tis. € | 131 tis. € | 140 tis. € |
| Vlastné imanie | 4 546 € | 123 tis. € | 131 tis. € | 140 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −634 € | −263 € | −943 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −634 € | 370 € | −680 € | −696 € |
| Záväzky | 109 tis. € | 46 € | 580 € | 586 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 108 tis. € | 46 € | 580 € | 586 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 500 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
22 registrovaných činností
Adresa Vavilovova 1180/4, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Vavilovova 1180/4, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Vavilovova 1180/4, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
PŽS A SYNAPSIS GP, s. r. o.
Čulenova 5, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.