Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54333148・Palúčanská 613/63, 03101 Liptovský Mikuláš・Založené 2022
Obrat 2025
11 tis. €
+102 %Zisk 2025
2 549 €
+203 %Aktíva
22 tis. €
+3,3 %Vlastný kapitál
7 714 €
+49 %Zadlženosť
65,4 %
−11 ppHrubá marža
68,0 %
+38 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
22,4 %
+66 ppZisk / výnosy
ROA
11,4 %
+23 ppRentabilita aktív
ROE
33,0 %
+81 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
12,91
+153 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 889 €
+235 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
11,8 %
+28 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
5 575 €
+155 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-9,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 15 tis. € | 8 479 € | 5 635 € | 11 tis. € |
| Pridaná hodnota | 8 884 € | 1 948 € | 1 697 € | 7 723 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 15 tis. € | 8 479 € | 5 635 € | 11 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 7 321 € | 1 321 € | −2 477 € | 2 549 € |
| Daň z príjmov | 1 344 € | 298 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 14 tis. € | 8 070 € | 22 tis. € | 22 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 19 tis. € | 16 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 19 tis. € | 16 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 14 tis. € | 8 070 € | 2 723 € | 6 043 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 69 € | 43 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 10 € | 0 € | 7 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 11 tis. € | 4 770 € | 1 858 € | 3 088 € |
| Finančné účty | 2 550 € | 3 290 € | 796 € | 2 905 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 14 tis. € | 8 070 € | 22 tis. € | 22 tis. € |
| Vlastné imanie | 12 tis. € | 7 642 € | 5 164 € | 7 714 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 955 € | 2 209 € | −267 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 7 321 € | 1 321 € | −2 477 € | 2 549 € |
| Záväzky | 1 442 € | 428 € | 16 tis. € | 15 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 442 € | 428 € | 534 € | 468 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 14 tis. € | 12 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 1 767 € | 1 888 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Palúčanská 613/63, 03101 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Adresa Palúčanská 613/63, 03101 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Z. O. účtovníctvo, s. r. o.
Palúčanská 613/63, 03101 Liptovský Mikuláš
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.