Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54360188・Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača・Založené 2022
Obrat 2025
548 tis. €
−18 %Zisk 2025
6 740 €
−30 %Aktíva
154 tis. €
+93 %Vlastný kapitál
25 tis. €
+38 %Zadlženosť
84,1 %
+6,3 ppHrubá marža
8,8 %
+1,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,2 %
−0,2 ppZisk / výnosy
ROA
4,4 %
−7,6 ppRentabilita aktív
ROE
27,5 %
−26 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,55
−62 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
11 tis. €
−21 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
36,3 %
+7,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−55 tis. €
−323 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
48,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 169 tis. € | 677 tis. € | 669 tis. € | 547 tis. € |
| Pridaná hodnota | 11 tis. € | 28 tis. € | 46 tis. € | 48 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 169 tis. € | 677 tis. € | 669 tis. € | 548 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 7 468 € | −4 267 € | 9 583 € | 6 740 € |
| Daň z príjmov | 1 985 € | 997 € | 3 840 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 44 tis. € | 72 tis. € | 80 tis. € | 154 tis. € |
| Neobežný majetok | 1 690 € | 1 267 € | 845 € | 87 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 690 € | 1 267 € | 845 € | 87 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 43 tis. € | 71 tis. € | 79 tis. € | 67 tis. € |
| Zásoby | 689 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 17 tis. € | 33 tis. € | 27 tis. € | 32 tis. € |
| Finančné účty | 25 tis. € | 38 tis. € | 52 tis. € | 35 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 44 tis. € | 72 tis. € | 80 tis. € | 154 tis. € |
| Vlastné imanie | 12 tis. € | 8 201 € | 18 tis. € | 25 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 7 095 € | 2 828 € | 12 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 7 468 € | −4 267 € | 9 583 € | 6 740 € |
| Záväzky | 32 tis. € | 64 tis. € | 62 tis. € | 129 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 334 € | 3 274 € | 7 644 € | 7 508 € |
| Krátkodobé záväzky | 31 tis. € | 61 tis. € | 54 tis. € | 121 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 370 € |
Vývoj daňových povinností
55 registrovaných činností
Adresa Staškov 689, 02353 Staškov, Slovenská republika
Adresa Staškov 689, 02353 Staškov, Slovenská republika
Adresa Staškov 689, 02353 Staškov, Slovenská republika
Adresa Staškov 689, 02353 Staškov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Euroshopy s. r. o.
Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.