Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54362164・Slnečnicová 2340/1, 90041 Rovinka・Založené 2022
Obrat 2025
705 tis. €
+13 %Zisk 2025
56 tis. €
+31 %Aktíva
178 tis. €
+22 %Vlastný kapitál
66 tis. €
+560 %Zadlženosť
63,0 %
−30 ppHrubá marža
29,2 %
+5,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
7,9 %
+1,1 ppZisk / výnosy
ROA
31,4 %
+2,1 ppRentabilita aktív
ROE
84,9 %
−344 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,58
+137 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
72 tis. €
+49 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,6 %
+11 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−30 tis. €
+67 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
64,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 159 tis. € | 457 tis. € | 623 tis. € | 704 tis. € |
| Pridaná hodnota | −25 tis. € | 96 tis. € | 145 tis. € | 205 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 170 tis. € | 457 tis. € | 625 tis. € | 705 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −53 tis. € | 15 tis. € | 43 tis. € | 56 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 1 313 € | 5 572 € | 16 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 124 tis. € | 143 tis. € | 146 tis. € | 178 tis. € |
| Neobežný majetok | 110 tis. € | 117 tis. € | 117 tis. € | 136 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 110 tis. € | 117 tis. € | 117 tis. € | 136 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 14 tis. € | 26 tis. € | 29 tis. € | 41 tis. € |
| Zásoby | 2 831 € | 905 € | 957 € | 2 380 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 7 210 € | 8 186 € | 20 tis. € | 22 tis. € |
| Finančné účty | 3 688 € | 16 tis. € | 8 537 € | 17 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 124 tis. € | 143 tis. € | 146 tis. € | 178 tis. € |
| Vlastné imanie | −48 tis. € | −33 tis. € | 9 966 € | 66 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −53 tis. € | −38 tis. € | 4 466 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −53 tis. € | 15 tis. € | 43 tis. € | 56 tis. € |
| Záväzky | 172 tis. € | 176 tis. € | 136 tis. € | 112 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 2 572 € | 17 tis. € | 15 tis. € | 35 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 153 tis. € | 155 tis. € | 119 tis. € | 71 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 16 tis. € | 2 964 € | 1 846 € | 5 428 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Hagarova 9218/2, 83151 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Hagarova 9218/2, 83151 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Hagarova 9218/2, 83151 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Hagarova 9218/2, 83151 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.