Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54371899・Veľká Franková 70, 05978 Veľká Franková・Založené 2022
Obrat 2025
63 tis. €
−1,0 %Zisk 2025
−1 036 €
−39 %Aktíva
139 tis. €
−9,6 %Vlastný kapitál
−8 783 €
−13 %Zadlženosť
106,3 %
+1,3 ppHrubá marža
45,7 %
−2,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-1,6 %
−0,5 ppZisk / výnosy
ROA
-0,7 %
−0,3 ppRentabilita aktív
ROE
11,8 %
+2,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,20
+13 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−76 €
−136 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-1 263,2 %
−1 712 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−118 tis. €
+9,8 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
22,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 35 tis. € | 44 tis. € | 64 tis. € | 63 tis. € |
| Pridaná hodnota | 13 tis. € | 16 tis. € | 30 tis. € | 29 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 35 tis. € | 44 tis. € | 64 tis. € | 63 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −6 884 € | −5 117 € | −746 € | −1 036 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 115 tis. € | 122 tis. € | 153 tis. € | 139 tis. € |
| Neobežný majetok | 100 tis. € | 92 tis. € | 125 tis. € | 109 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 100 tis. € | 92 tis. € | 125 tis. € | 109 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 15 tis. € | 30 tis. € | 28 tis. € | 30 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 3 525 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 14 tis. € | 29 tis. € | 26 tis. € | 16 tis. € |
| Finančné účty | 567 € | 1 310 € | 1 891 € | 10 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 115 tis. € | 122 tis. € | 153 tis. € | 139 tis. € |
| Vlastné imanie | −1 884 € | −7 001 € | −7 747 € | −8 783 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −6 884 € | −12 tis. € | −13 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −6 884 € | −5 117 € | −746 € | −1 036 € |
| Záväzky | 117 tis. € | 129 tis. € | 161 tis. € | 147 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 31 € | 31 € | 31 € | 31 € |
| Krátkodobé záväzky | 117 tis. € | 128 tis. € | 159 tis. € | 147 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 2 428 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Veľká Franková 70, 05978 Veľká Franková, Slovenská republika
Adresa Veľká Franková 126, 05978 Veľká Franková, Slovenská republika
Adresa Veľká Franková 70, 05978 Veľká Franková, Slovenská republika
Adresa Veľká Franková 126, 05978 Veľká Franková, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Goralskí službári s. r. o.
Veľká Franková 70, 05978 Veľká Franková
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.