Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54385504・Na bráne 8665/4, 01001 Žilina・Založené 2022
Obrat 2025
21 tis. €
+96 %Zisk 2025
−37 tis. €
+76 %Aktíva
4 019 €
−34 %Vlastný kapitál
−47 tis. €
−1 003 %Zadlženosť
1 274,0 %
+1 259 ppHrubá marža
-3,5 %
+1 455 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-180,2 %
+1 291 ppZisk / výnosy
ROA
-924,0 %
+1 606 ppRentabilita aktív
ROE
78,7 %
+3 041 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,05
−99 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−37 tis. €
+76 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,9 %
−0,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−49 tis. €
−1 681 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
70,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 4 144 € | 685 € | 11 tis. € | 21 tis. € |
| Pridaná hodnota | 77 € | −195 tis. € | −153 tis. € | −716 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 4 144 € | 685 € | 11 tis. € | 21 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 55 € | −195 tis. € | −155 tis. € | −37 tis. € |
| Daň z príjmov | 9 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 788 € | 165 tis. € | 6 117 € | 4 019 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 2 889 € | 2 151 € | 1 414 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 2 889 € | 2 151 € | 1 414 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 788 € | 162 tis. € | 3 966 € | 2 605 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2 075 € | 5 924 € | 1 800 € | 118 € |
| Finančné účty | 3 713 € | 156 tis. € | 2 166 € | 2 487 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 788 € | 165 tis. € | 6 117 € | 4 019 € |
| Vlastné imanie | 5 055 € | 160 tis. € | 5 224 € | −47 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 52 € | −195 tis. € | −365 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 55 € | −195 tis. € | −155 tis. € | −37 tis. € |
| Záväzky | 733 € | 5 274 € | 893 € | 51 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 733 € | 5 274 € | 893 € | 51 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Na Sihoti 1162/31, 02601 Dolný Kubín, Slovenská republika
Adresa Na Bánik 213/2, 03491 Ľubochňa, Slovenská republika
Adresa Na Sihoti 1162/31, 02601 Dolný Kubín, Slovenská republika
Adresa Na Bánik 213/2, 03491 Ľubochňa, Slovenská republika
Adresa Na Sihoti 1162/31, 02601 Dolný Kubín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.