Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54386497・Oravská Jasenica 226, 02964 Oravská Jasenica・Založené 2022
Obrat 2025
798 tis. €
Zisk 2025
101 tis. €
+23 258 %Aktíva
306 tis. €
+20 064 %Vlastný kapitál
102 tis. €
+12 496 %Zadlženosť
66,8 %
+20 ppHrubá marža
18,6 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
12,7 %
Zisk / výnosy
ROA
33,0 %
+62 ppRentabilita aktív
ROE
99,2 %
+153 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,72
−66 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
129 tis. €
+134 810 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,9 %
+376 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−44 tis. €
−5 560 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
663 149,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 120 € | 0 € | 0 € | 796 tis. € |
| Pridaná hodnota | −1 811 € | −1 850 € | 0 € | 148 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 120 € | 0 € | 0 € | 798 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 828 € | −1 928 € | −436 € | 101 tis. € |
| Daň z príjmov | 17 € | 0 € | 340 € | 28 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 493 € | 5 969 € | 1 518 € | 306 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 192 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 192 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 493 € | 5 969 € | 1 518 € | 114 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 258 € | 598 € | 166 € | 36 tis. € |
| Finančné účty | 5 235 € | 5 371 € | 1 352 € | 77 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 493 € | 5 969 € | 1 518 € | 306 tis. € |
| Vlastné imanie | 3 172 € | 1 244 € | 808 € | 102 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −1 828 € | −3 756 € | −4 192 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 828 € | −1 928 € | −436 € | 101 tis. € |
| Záväzky | 2 321 € | 4 725 € | 710 € | 204 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 46 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 2 321 € | 4 725 € | 710 € | 158 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 587 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Oravská Jasenica 226, 02964 Oravská Jasenica, Slovenská republika
Adresa Elzbiety 24, 47400 Racibórz, Poľská republika
Adresa Oravská Jasenica 226, 02964 Oravská Jasenica, Slovenská republika
Adresa Elzbiety 24, 47400 Racibórz, Poľská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.