Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54387973・Čerešňový Rad 1404/21, 930 11 Topoľníky・Založené 2022
Obrat 2025
106 tis. €
+220 %Zisk 2025
7 773 €
+279 %Aktíva
57 tis. €
+348 %Vlastný kapitál
16 tis. €
+96 %Zadlženosť
72,1 %
+36 ppHrubá marža
17,0 %
+6,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
7,3 %
+1,1 ppZisk / výnosy
ROA
13,6 %
−2,5 ppRentabilita aktív
ROE
48,9 %
+24 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,92
−31 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
9 982 €
+292 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,1 %
+2,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
13 tis. €
+56 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
46,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 34 tis. € | 11 tis. € | 33 tis. € | 106 tis. € |
| Pridaná hodnota | 156 € | 1 330 € | 3 418 € | 18 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 34 tis. € | 11 tis. € | 33 tis. € | 106 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 118 € | 967 € | 2 051 € | 7 773 € |
| Daň z príjmov | 21 € | 171 € | 498 € | 2 209 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 4 253 € | 8 341 € | 13 tis. € | 57 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 31 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 31 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 253 € | 8 341 € | 13 tis. € | 26 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 759 € | 759 € | 12 tis. € | 22 tis. € |
| Finančné účty | 3 494 € | 7 582 € | 924 € | 4 899 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 4 253 € | 8 341 € | 13 tis. € | 57 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 118 € | 6 085 € | 8 136 € | 16 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 118 € | 1 085 € | 3 136 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 118 € | 967 € | 2 051 € | 7 773 € |
| Záväzky | −865 € | 2 256 € | 4 606 € | 41 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 23 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | −865 € | 2 256 € | 4 606 € | 14 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 2 395 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
Adresa Čerešňový Rad 1404/21, 93011 Topoľníky, Slovenská republika
Adresa Čerešňový Rad 1404/21, 93011 Topoľníky, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.