Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54390885・V. Nezvala 1759/3, 052 01 Spišská Nová Ves・Založené 2022
Obrat 2025
184 tis. €
−13 %Zisk 2025
20 tis. €
−68 %Aktíva
206 tis. €
−25 %Vlastný kapitál
124 tis. €
−38 %Zadlženosť
39,9 %
+12 ppHrubá marža
74,2 %
−11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
11,0 %
−19 ppZisk / výnosy
ROA
9,9 %
−14 ppRentabilita aktív
ROE
16,5 %
−16 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
13,80
−43 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
27 tis. €
−67 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
24,9 %
+3,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
105 tis. €
−36 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
22,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 100 tis. € | 130 tis. € | 212 tis. € | 183 tis. € |
| Pridaná hodnota | 91 tis. € | 103 tis. € | 180 tis. € | 136 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 100 tis. € | 130 tis. € | 212 tis. € | 184 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 69 tis. € | 64 tis. € | 64 tis. € | 20 tis. € |
| Daň z príjmov | 18 tis. € | 17 tis. € | 17 tis. € | 6 746 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 96 tis. € | 175 tis. € | 274 tis. € | 206 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 45 tis. € | 101 tis. € | 93 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 45 tis. € | 101 tis. € | 93 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 96 tis. € | 130 tis. € | 173 tis. € | 114 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | −1 009 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 62 tis. € | 5 783 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 14 tis. € | 34 tis. € | 69 tis. € | 56 tis. € |
| Finančné účty | 82 tis. € | 96 tis. € | 42 tis. € | 53 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 96 tis. € | 175 tis. € | 274 tis. € | 206 tis. € |
| Vlastné imanie | 74 tis. € | 138 tis. € | 198 tis. € | 124 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 69 tis. € | 129 tis. € | 98 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 69 tis. € | 64 tis. € | 64 tis. € | 20 tis. € |
| Záväzky | 22 tis. € | 38 tis. € | 75 tis. € | 82 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 25 tis. € | 68 tis. € | 67 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 22 tis. € | 13 tis. € | 7 082 € | 8 227 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 6 616 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Azúrova 1150/10, 01003 Žilina, Slovenská republika
Adresa Závadská 7623/5, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Závadská 7623/5, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Azúrova 1150/10, 01003 Žilina, Slovenská republika
Adresa Závadská 7623/5, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Závadská 7623/5, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.