Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54414652・Tolstého 5, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2022
Obrat 2025
371 tis. €
+134 %Zisk 2025
27 tis. €
+102 %Aktíva
153 tis. €
+28 %Vlastný kapitál
101 tis. €
+36 %Zadlženosť
33,9 %
−4,1 ppHrubá marža
30,2 %
+10 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
7,3 %
−1,2 ppZisk / výnosy
ROA
17,7 %
+6,4 ppRentabilita aktív
ROE
26,7 %
+8,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,89
−19 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
31 tis. €
+57 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
13,4 %
−19 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
116 tis. €
+33 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
72,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 73 tis. € | 93 tis. € | 158 tis. € | 371 tis. € |
| Pridaná hodnota | 31 tis. € | 38 tis. € | 32 tis. € | 112 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 73 tis. € | 93 tis. € | 158 tis. € | 371 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 31 tis. € | 24 tis. € | 13 tis. € | 27 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 6 572 € | 6 477 € | 4 168 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 43 tis. € | 63 tis. € | 119 tis. € | 153 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 23 tis. € | 15 tis. € | 7 500 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 23 tis. € | 15 tis. € | 7 500 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 43 tis. € | 41 tis. € | 104 tis. € | 145 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 3 877 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 27 tis. € | 32 tis. € | 61 tis. € | 98 tis. € |
| Finančné účty | 16 tis. € | 8 928 € | 43 tis. € | 43 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 43 tis. € | 63 tis. € | 119 tis. € | 153 tis. € |
| Vlastné imanie | 36 tis. € | 61 tis. € | 74 tis. € | 101 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 31 tis. € | 56 tis. € | 69 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 31 tis. € | 24 tis. € | 13 tis. € | 27 tis. € |
| Záväzky | 6 550 € | 2 784 € | 45 tis. € | 52 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 6 550 € | 2 784 € | 17 tis. € | 30 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 28 tis. € | 22 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Hapákova 2279/11, 08006 Ľubotice, Slovenská republika
Adresa Hapákova 2279/11, 08006 Ľubotice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Codebase, s. r. o.
Tolstého 5, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.