Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54430348・Horné Orešany 967, 919 03 Horné Orešany・Založené 2022
Obrat 2025
348 tis. €
+20 %Zisk 2025
−22 tis. €
−316 %Aktíva
157 tis. €
+1,3 %Vlastný kapitál
21 tis. €
−51 %Zadlženosť
86,6 %
+14 ppHrubá marža
12,6 %
−6,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-6,2 %
−9,7 ppZisk / výnosy
ROA
-13,8 %
−20 ppRentabilita aktív
ROE
-102,8 %
−126 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,92
−13 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−20 tis. €
−250 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-9,7 %
−34 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−9 271 €
−310 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
29,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 159 tis. € | 281 tis. € | 290 tis. € | 348 tis. € |
| Pridaná hodnota | 26 tis. € | 49 tis. € | 56 tis. € | 44 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 159 tis. € | 281 tis. € | 290 tis. € | 348 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 10 tis. € | 17 tis. € | 10 tis. € | −22 tis. € |
| Daň z príjmov | 2 753 € | 4 801 € | 3 166 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 59 tis. € | 97 tis. € | 155 tis. € | 157 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 43 tis. € | 68 tis. € | 51 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 43 tis. € | 68 tis. € | 51 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 59 tis. € | 55 tis. € | 87 tis. € | 107 tis. € |
| Zásoby | 13 tis. € | 17 tis. € | 20 tis. € | 17 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 19 tis. € | 22 tis. € | 30 tis. € | 31 tis. € |
| Finančné účty | 28 tis. € | 16 tis. € | 37 tis. € | 59 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 59 tis. € | 97 tis. € | 155 tis. € | 157 tis. € |
| Vlastné imanie | 15 tis. € | 33 tis. € | 43 tis. € | 21 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 10 tis. € | 28 tis. € | 38 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 10 tis. € | 17 tis. € | 10 tis. € | −22 tis. € |
| Záväzky | 44 tis. € | 65 tis. € | 113 tis. € | 136 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 14 tis. € | 30 tis. € | 20 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 44 tis. € | 51 tis. € | 83 tis. € | 116 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Budmerice 1008, 90086 Budmerice, Slovenská republika
Adresa Horné Orešany 967, 91903 Horné Orešany, Slovenská republika
Adresa Budmerice 1008, 90086 Budmerice, Slovenská republika
Adresa Horné Orešany 967, 91903 Horné Orešany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.