Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54431107・Nám. J. Herdu 579/1, 917 01 Trnava・Založené 2022
Obrat 2025
707 tis. €
+251 %Zisk 2025
72 tis. €
+299 %Aktíva
306 tis. €
+224 %Vlastný kapitál
112 tis. €
+212 %Zadlženosť
63,3 %
+1,4 ppHrubá marža
25,2 %
−23 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
10,1 %
+1,2 ppZisk / výnosy
ROA
23,4 %
+4,4 ppRentabilita aktív
ROE
63,7 %
+14 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,05
−56 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
91 tis. €
+299 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
8 030 €
−76 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
86,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 110 tis. € | 188 tis. € | 201 tis. € | 707 tis. € |
| Pridaná hodnota | 32 tis. € | 74 tis. € | 98 tis. € | 178 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 110 tis. € | 188 tis. € | 201 tis. € | 707 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 11 tis. € | 2 075 € | 18 tis. € | 72 tis. € |
| Daň z príjmov | 2 949 € | 564 € | 4 767 € | 19 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 34 tis. € | 70 tis. € | 95 tis. € | 306 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 29 tis. € | 38 tis. € | 132 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 29 tis. € | 38 tis. € | 132 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 34 tis. € | 41 tis. € | 56 tis. € | 175 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 14 tis. € | 14 tis. € | 18 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 22 tis. € | 13 tis. € | 30 tis. € | 146 tis. € |
| Finančné účty | 12 tis. € | 13 tis. € | 12 tis. € | 10 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 34 tis. € | 70 tis. € | 95 tis. € | 306 tis. € |
| Vlastné imanie | 16 tis. € | 18 tis. € | 36 tis. € | 112 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 11 tis. € | 13 tis. € | 35 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 11 tis. € | 2 075 € | 18 tis. € | 72 tis. € |
| Záväzky | 18 tis. € | 52 tis. € | 59 tis. € | 194 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 18 tis. € | 52 tis. € | 24 tis. € | 167 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 16 tis. € | 13 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 19 tis. € | 14 tis. € |
Vývoj daňových povinností
19 registrovaných činností
Adresa SNP 165/27, 91943 Cífer, Slovenská republika
Adresa SNP 165/27, 91943 Cífer, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.