Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54449472・Zelinárska 6, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2022
Obrat 2025
14,41 mil. €
+4,8 %Zisk 2025
141 tis. €
−65 %Aktíva
5,98 mil. €
+10 %Vlastný kapitál
1,65 mil. €
+16 %Zadlženosť
72,4 %
−1,4 ppHrubá marža
34,6 %
−0,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,0 %
−2,0 ppZisk / výnosy
ROA
2,4 %
−5,2 ppRentabilita aktív
ROE
8,5 %
−20 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,63
−0,6 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
200 tis. €
−62 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
29,5 %
+6,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
891 tis. €
+39 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
89,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 2,08 mil. € | 9,68 mil. € | 13,72 mil. € | 14,27 mil. € |
| Pridaná hodnota | 701 tis. € | 3,3 mil. € | 4,78 mil. € | 4,94 mil. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 2,1 mil. € | 9,7 mil. € | 13,75 mil. € | 14,41 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 128 tis. € | 156 tis. € | 408 tis. € | 141 tis. € |
| Daň z príjmov | 27 tis. € | 45 tis. € | 121 tis. € | 59 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 27 tis. € | 45 tis. € | 121 tis. € | 59 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2,9 mil. € | 5,35 mil. € | 5,43 mil. € | 5,98 mil. € |
| Neobežný majetok | 2,19 mil. € | 4,28 mil. € | 3,75 mil. € | 3,66 mil. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2,19 mil. € | 4,13 mil. € | 3,62 mil. € | 3,55 mil. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 150 tis. € | 129 tis. € | 107 tis. € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 659 tis. € | 1,03 mil. € | 1,65 mil. € | 2,3 mil. € |
| Zásoby | 36 tis. € | 93 tis. € | 110 tis. € | 99 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 83 tis. € | 212 tis. € | 440 tis. € | 1,13 mil. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 540 tis. € | 724 tis. € | 1,09 mil. € | 1,08 mil. € |
| Časové rozlíšenie | 43 tis. € | 44 tis. € | 33 tis. € | 23 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2,9 mil. € | 5,35 mil. € | 5,43 mil. € | 5,98 mil. € |
| Vlastné imanie | 724 tis. € | 877 tis. € | 1,42 mil. € | 1,65 mil. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 127 tis. € | 360 tis. € | 769 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 128 tis. € | 156 tis. € | 408 tis. € | 141 tis. € |
| Záväzky | 2,17 mil. € | 4,47 mil. € | 4,01 mil. € | 4,33 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 134 tis. € | 134 tis. € | 230 tis. € | 248 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 339 tis. € | 964 tis. € | 1,0 mil. € | 1,41 mil. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 1,42 mil. € | 2,68 mil. € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 237 tis. € | 518 tis. € | 2,69 mil. € | 2,62 mil. € |
| Rezervy | 42 tis. € | 181 tis. € | 89 tis. € | 59 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Kaluža 89, 07236 Kaluža, Slovenská republika
Adresa Deutschtaler Strasse 19a, 12355 Berlin, Nemecká spolková republika
Adresa Kaluža 89, 07236 Kaluža, Slovenská republika
Adresa Deutschtaler Strasse 19a, 12355 Berlin, Nemecká spolková republika
Adresa Deutschtaler Strasse 19a, 12355 Berlin, Nemecká spolková republika
Zapísané v OR SR
Kremkau, s. r. o.
Zelinárska 6, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.