Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54457289・Sídlisko I. 971, 09301 Vranov nad Topľou・Založené 2022
Obrat 2025
26 tis. €
−37 %Zisk 2025
1 948 €
+338 %Aktíva
31 tis. €
−5,6 %Vlastný kapitál
20 tis. €
+11 %Zadlženosť
35,6 %
−9,6 ppHrubá marža
50,8 %
+68 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
7,5 %
+6,4 ppZisk / výnosy
ROA
6,4 %
+5,0 ppRentabilita aktív
ROE
9,9 %
+7,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,45
+43 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 323 €
+196 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
16,1 %
−27 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
16 tis. €
+51 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-6,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 32 tis. € | 30 tis. € | 28 tis. € | 26 tis. € |
| Pridaná hodnota | 18 tis. € | 14 tis. € | −4 639 € | 13 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 34 tis. € | 30 tis. € | 42 tis. € | 26 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 10 tis. € | 1 914 € | 445 € | 1 948 € |
| Daň z príjmov | 2 423 € | 554 € | 341 € | 375 € |
| Daň z príjmov splatná | 2 423 € | 554 € | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 37 tis. € | 32 tis. € | 32 tis. € | 31 tis. € |
| Neobežný majetok | 18 tis. € | 13 tis. € | 7 333 € | 3 937 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 18 tis. € | 13 tis. € | 7 333 € | 3 937 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 18 tis. € | 19 tis. € | 25 tis. € | 27 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | −40 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | — | — |
| Finančné účty | 18 tis. € | 19 tis. € | 25 tis. € | 27 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 835 € | 506 € | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 37 tis. € | 32 tis. € | 32 tis. € | 31 tis. € |
| Vlastné imanie | 15 tis. € | 17 tis. € | 18 tis. € | 20 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | — | — |
| HV minulých rokov | 0 € | 10 tis. € | 12 tis. € | 13 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 10 tis. € | 1 914 € | 445 € | 1 948 € |
| Záväzky | 21 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € | 11 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 3 000 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 18 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € | 11 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | — | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | — | — |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Veterná 986, 09303 Vranov nad Topľou, Slovenská republika
Adresa Veterná 986, 09303 Vranov nad Topľou, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Capital Development s. r. o.
Sídlisko I. 971, 09301 Vranov nad Topľou
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.