Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

necsa s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 54457351Čiližská Radvaň 365, 930 08 Čiližská RadvaňZaložené 2022

Obrat 2025

243 tis. €

+15 %
IČO
54457351
DIČ
2121687887
IČ DPH
SK2121687887, podľa §4, registrácia od pondelok 1. augusta 2022
Sídlo
necsa s. r. o.Čiližská Radvaň 365 930 08 Čiližská Radvaň
Dátum vzniku
štvrtok 10. marca 2022
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trnava, Sro/51156/T

Zisk 2025

4 284 €

−3,4 %

Aktíva

35 tis. €

+28 %

Vlastný kapitál

21 tis. €

+26 %

Zadlženosť

40,4 %

+0,9 pp

Hrubá marža

36,8 %

−2,7 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−3,4 %
7 230 €−304 €4 433 €4 284 €2022202320242025

Tržby

+6,1 %
120 tis. €144 tis. €200 tis. €212 tis. €2022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

1,8 %

−0,3 pp

Zisk / výnosy

ROA

12,4 %

−4,0 pp

Rentabilita aktív

ROE

20,8 %

−6,3 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

2,68

−0,6 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

5 244 €

−2,8 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

18,3 %

+0,5 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

22 tis. €

+28 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

20,9 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

120 tis. €2022184 tis. €2023210 tis. €2024243 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru120 tis. €144 tis. €200 tis. €212 tis. €
Pridaná hodnota39 tis. €29 tis. €79 tis. €78 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti120 tis. €184 tis. €210 tis. €243 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení7 230 €−304 €4 433 €4 284 €
Daň z príjmov0 €1 550 €960 €960 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok35 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie21 tis. €
  • Záväzky14 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom21 tis. €20 tis. €27 tis. €35 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok21 tis. €20 tis. €27 tis. €35 tis. €
Zásoby1 586 €1 705 €2 172 €1 560 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky3 861 €4 301 €6 069 €8 096 €
Finančné účty16 tis. €14 tis. €19 tis. €25 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky21 tis. €20 tis. €27 tis. €35 tis. €
Vlastné imanie12 tis. €12 tis. €16 tis. €21 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov0 €6 869 €6 564 €11 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení7 230 €−304 €4 433 €4 284 €
Záväzky9 227 €8 534 €11 tis. €14 tis. €
Dlhodobé záväzky101 €337 €658 €1 065 €
Krátkodobé záväzky9 126 €8 197 €10 tis. €13 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €1 550 €960 €960 €2022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie608,55 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

11 registrovaných činností

  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíPlatné od utorok 26. marca 2024
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od štvrtok 10. marca 2022
  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorovPlatné od štvrtok 10. marca 2022
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachPlatné od štvrtok 10. marca 2022
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuPlatné od štvrtok 10. marca 2022
  • Prevádzkovanie výdajne stravyPlatné od štvrtok 10. marca 2022
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyPlatné od štvrtok 10. marca 2022
  • Skladovanie a pomocné činnosti v dopravePlatné od štvrtok 10. marca 2022
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyPlatné od štvrtok 10. marca 2022
  • Výroba nápojovPlatné od štvrtok 10. marca 2022

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod štvrtok 10. marca 2022

    Adresa Čiližská Radvaň 365, 93008 Čiližská Radvaň, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 10. marca 2022

    Adresa Čiližská Radvaň 365, 93008 Čiližská Radvaň, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trnava
Číslo zápisu
Sro/51156/T
Hlavná činnosť
Reštauračné činnosti
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
necsa s. r. o.

Sídlo spoločnosti

necsa s. r. o.

Čiližská Radvaň 365, 930 08 Čiližská Radvaň

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.