Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54457696・Radlinského 1732/35, 02601 Dolný Kubín・Založené 2022
Obrat 2025
2 811 €
Zisk 2025
−572 €
+60 %Aktíva
103 tis. €
+4 329 %Vlastný kapitál
266 €
−68 %Zadlženosť
99,7 %
+36 ppHrubá marža
57,6 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-20,3 %
Zisk / výnosy
ROA
-0,6 %
+61 ppRentabilita aktív
ROE
-215,0 %
−42 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,00
−36 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−232 €
+79 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-146,6 %
−116 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
66 €
−92 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-32,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 6 189 € | 100 € | 0 € | 2 809 € |
| Pridaná hodnota | 1 025 € | 100 € | 0 € | 1 619 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 6 189 € | 100 € | 0 € | 2 811 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −180 € | −2 536 € | −1 446 € | −572 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 4 911 € | 3 838 € | 2 333 € | 103 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 911 € | 3 838 € | 2 333 € | 103 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 66 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 15 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 4 911 € | 3 838 € | 2 333 € | 22 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 241 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 4 911 € | 3 838 € | 2 333 € | 103 tis. € |
| Vlastné imanie | 4 820 € | 2 284 € | 838 € | 266 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −180 € | −2 716 € | −4 162 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −180 € | −2 536 € | −1 446 € | −572 € |
| Záväzky | 91 € | 1 554 € | 1 495 € | 103 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 6 € | 7 € | 10 € |
| Krátkodobé záväzky | 91 € | 1 548 € | 1 488 € | 103 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 31 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Dukelských hrdinov 2040/13, 02601 Dolný Kubín, Slovenská republika
Adresa Martina Hattalu 2053/28, 02601 Dolný Kubín, Slovenská republika
Adresa Bysterecká 2063/29, 02601 Dolný Kubín, Slovenská republika
Adresa Dukelských hrdinov 2040/13, 02601 Dolný Kubín, Slovenská republika
Adresa Martina Hattalu 2053/28, 02601 Dolný Kubín, Slovenská republika
Adresa Bysterecká 2063/29, 02601 Dolný Kubín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Valor Restaurant s. r. o.
Radlinského 1732/35, 02601 Dolný Kubín
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.