Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Consens s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 54485665Ľudovíta Fullu 46, 841 05 Bratislava - mestská časť Karlova VesZaložené 2022

Obrat 2025

98 tis. €

+9,9 %
IČO
54485665
DIČ
2121688382
IČ DPH
SK2121688382, podľa §4, registrácia od streda 15. februára 2023
Sídlo
Consens s. r. o.Ľudovíta Fullu 46 841 05 Bratislava - mestská časť Karlova Ves
Dátum vzniku
piatok 11. marca 2022
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/159479/B

Zisk 2025

33 tis. €

+345 %

Aktíva

53 tis. €

+73 %

Vlastný kapitál

52 tis. €

+193 %

Zadlženosť

0,3 %

−41 pp

Hrubá marža

40,5 %

+21 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+345 %
2 000 €11 tis. €7 339 €33 tis. €2022202320242025

Tržby

+9,9 %
52 tis. €104 tis. €89 tis. €98 tis. €2022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

33,3 %

+25 pp

Zisk / výnosy

ROA

62,0 %

+38 pp

Rentabilita aktív

ROE

62,2 %

+21 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

269,85

+17 126 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

36 tis. €

+291 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

10,0 %

−11 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

42 tis. €

+490 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

23,5 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

52 tis. €2022104 tis. €202389 tis. €202498 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru52 tis. €104 tis. €89 tis. €98 tis. €
Pridaná hodnota3 657 €20 tis. €17 tis. €40 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti52 tis. €104 tis. €89 tis. €98 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení2 000 €11 tis. €7 339 €33 tis. €
Daň z príjmov532 €2 792 €1 951 €3 628 €

Aktíva

  • Neobežný majetok11 tis. €
  • Obežný majetok42 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie52 tis. €
  • Záväzky155 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom9 459 €35 tis. €30 tis. €53 tis. €
Neobežný majetok0 €19 tis. €11 tis. €11 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok0 €19 tis. €11 tis. €11 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok9 459 €16 tis. €20 tis. €42 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €11 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky1 455 €12 tis. €6 648 €15 tis. €
Finančné účty8 004 €3 744 €13 tis. €16 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky9 459 €35 tis. €30 tis. €53 tis. €
Vlastné imanie2 000 €13 tis. €18 tis. €52 tis. €
Základné imanie0 €0 €0 €0 €
HV minulých rokov0 €2 001 €11 tis. €20 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení2 000 €11 tis. €7 339 €33 tis. €
Záväzky7 459 €22 tis. €12 tis. €155 €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky5 459 €23 tis. €12 tis. €155 €
Bankové úvery dlhodobé2 000 €−581 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

532 €2 792 €1 951 €3 628 €2022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie1 192,19 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

44 registrovaných činností

  • Administratívne službyPlatné od piatok 11. marca 2022
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od piatok 11. marca 2022
  • Čistiace a upratovacie službyPlatné od piatok 11. marca 2022
  • Faktoring a forfaitingPlatné od piatok 11. marca 2022
  • Finančný lízingPlatné od piatok 11. marca 2022
  • Fotografické službyPlatné od piatok 11. marca 2022
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyPlatné od piatok 11. marca 2022
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od piatok 11. marca 2022
  • Kuriérske službyPlatné od piatok 11. marca 2022
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od piatok 11. marca 2022

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 3
  • Konateľod piatok 11. marca 2022

    Adresa Ľudovíta Fullu 46, 84105 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika

  • Konateľpiatok 11. marca 2022 – pondelok 17. júla 2023

    Adresa Na barine 19, 84103 Bratislava - mestská časť Lamač, Slovenská republika

  • Konateľpiatok 11. marca 2022 – pondelok 17. júla 2023

    Adresa Neratovické nám. 2147/15, 92901 Dunajská Streda, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 3
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 18. júla 2023

    Adresa Ľudovíta Fullu 46, 84105 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 11. marca 2022 – pondelok 17. júla 2023

    Adresa Na barine 19, 84103 Bratislava - mestská časť Lamač, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 11. marca 2022 – pondelok 17. júla 2023

    Adresa Neratovické nám. 2147/15, 92901 Dunajská Streda, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/159479/B
Hlavná činnosť
Výroba vrchného ošatenia
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
Consens s. r. o.

Sídlo spoločnosti

Consens s. r. o.

Ľudovíta Fullu 46, 841 05 Bratislava - mestská časť Karlova Ves

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.