Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54490979・29. augusta 1004/31, 95801 Partizánske・Založené 2022
Obrat 2025
6 969 €
−43 %Zisk 2025
−6 983 €
−65 %Aktíva
13 tis. €
−46 %Vlastný kapitál
91 €
−99 %Zadlženosť
99,3 %
+28 ppHrubá marža
20,4 %
−16 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-100,2 %
−66 ppZisk / výnosy
ROA
-52,2 %
−35 ppRentabilita aktív
ROE
-7 673,6 %
−7 614 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,41
−33 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−6 643 €
−70 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-5,1 %
+3,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−7 826 €
−15 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-35,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 26 tis. € | 22 tis. € | 12 tis. € | 6 969 € |
| Pridaná hodnota | 3 893 € | 8 997 € | 4 449 € | 1 424 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 26 tis. € | 22 tis. € | 12 tis. € | 6 969 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 280 € | 3 037 € | −4 242 € | −6 983 € |
| Daň z príjmov | 578 € | 536 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 8 858 € | 33 tis. € | 25 tis. € | 13 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 20 tis. € | 14 tis. € | 7 917 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 20 tis. € | 14 tis. € | 7 917 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 8 858 € | 13 tis. € | 11 tis. € | 5 450 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 489 € | 22 € | 0 € | 446 € |
| Finančné účty | 8 369 € | 13 tis. € | 11 tis. € | 5 004 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 8 858 € | 33 tis. € | 25 tis. € | 13 tis. € |
| Vlastné imanie | 8 280 € | 11 tis. € | 7 075 € | 91 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 3 280 € | 6 317 € | 2 074 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 280 € | 3 037 € | −4 242 € | −6 983 € |
| Záväzky | 578 € | 22 tis. € | 18 tis. € | 13 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 578 € | 22 tis. € | 18 tis. € | 13 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
19 registrovaných činností
Adresa Vojtechovce 795, 93038 Nový Život, Slovenská republika
Adresa 29. augusta 1004/31, 95801 Partizánske, Slovenská republika
Adresa Vojtechovce 795, 93038 Nový Život, Slovenská republika
Adresa 29. augusta 1004/31, 95801 Partizánske, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.