Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54491002・M.R.Štefánika 465/25, 96501 Žiar nad Hronom・Založené 2022
Obrat 2025
3 505 €
Zisk 2025
488 €
+277 %Aktíva
5 863 €
+11 %Vlastný kapitál
5 770 €
+9,2 %Zadlženosť
1,6 %
+1,6 ppHrubá marža
26,0 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
13,9 %
Zisk / výnosy
ROA
8,3 %
+14 ppRentabilita aktív
ROE
8,5 %
+14 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
65,14
Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
828 €
+400 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
41,1 %
+41 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
5 773 €
+9,3 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-29,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 7 000 € | 1 750 € | 0 € | 3 505 € |
| Pridaná hodnota | 417 € | −44 tis. € | −272 € | 912 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 7 000 € | 58 tis. € | 0 € | 3 505 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 159 € | 400 € | −276 € | 488 € |
| Daň z príjmov | 28 € | 106 € | 0 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 28 € | 106 € | 0 € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 17 tis. € | 6 376 € | 5 282 € | 5 863 € |
| Neobežný majetok | 12 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 12 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 362 € | 6 376 € | 5 282 € | 5 863 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 308 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Finančné účty | 5 362 € | 6 376 € | 5 282 € | 5 555 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 17 tis. € | 6 376 € | 5 282 € | 5 863 € |
| Vlastné imanie | 5 159 € | 5 559 € | 5 282 € | 5 770 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| HV minulých rokov | 0 € | 159 € | 558 € | 282 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 159 € | 400 € | −276 € | 488 € |
| Záväzky | 12 tis. € | 817 € | 0 € | 93 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 12 tis. € | 817 € | 0 € | 90 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 3 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | — |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa M. R. Štefánika 465/25, 96501 Žiar nad Hronom, Slovenská republika
Adresa Kapitána Nálepku 1812/4, 96205 Hriňová, Slovenská republika
Adresa M. R. Štefánika 465/25, 96501 Žiar nad Hronom, Slovenská republika
Adresa Kapitána Nálepku 1812/4, 96205 Hriňová, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
AA CLEAN Solutions, s. r. o.
M.R.Štefánika 465/25, 96501 Žiar nad Hronom
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.