Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 54526981・Karloveská 6/A, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves・Založené 2022
Obrat 2024
384 tis. €
+112 %Zisk 2024
23 tis. €
+5,3 %Aktíva
146 tis. €
+50 %Vlastný kapitál
49 tis. €
+91 %Zadlženosť
66,3 %
−7,6 ppHrubá marža
35,9 %
+2,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
6,0 %
−6,1 ppZisk / výnosy
ROA
15,9 %
−6,7 ppRentabilita aktív
ROE
47,8 %
−39 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,39
+28 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
29 tis. €
+5,6 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
20,6 %
+0,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
56 tis. €
+301 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
941,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 3 541 € | 181 tis. € | 384 tis. € |
| Pridaná hodnota | −1 148 € | 60 tis. € | 138 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 3 541 € | 181 tis. € | 384 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 654 € | 22 tis. € | 23 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 5 640 € | 6 007 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 5 640 € | 6 007 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 3 401 € | 97 tis. € | 146 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 67 tis. € | 49 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 67 tis. € | 49 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 3 194 € | 30 tis. € | 96 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 496 € | 28 tis. € | 62 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 2 698 € | 2 706 € | 35 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 207 € | 207 € | 236 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 3 401 € | 97 tis. € | 146 tis. € |
| Vlastné imanie | 3 346 € | 25 tis. € | 49 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 501 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −1 654 € | 20 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 654 € | 22 tis. € | 23 tis. € |
| Záväzky | 55 € | 72 tis. € | 97 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 54 tis. € | 42 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 55 € | 16 tis. € | 40 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 12 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 1 546 € | 2 452 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 500 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Jána Stanislava 3010/3, 84105 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Adresa Jána Stanislava 3010/3, 84105 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Adresa Macov 3, 93032 Macov, Slovenská republika
Adresa Jána Stanislava 3010/3, 84105 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Intepo Security s. r. o.
Karloveská 6/A, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.